دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ساعت ۱۳:۲۸

۱/۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد

ساری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق سال جاری در استان خبر داد.
۱.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد,

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد محمدپور اظهار داشت: طی سه ماهه اول سالجاری بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در استان مازندران کشف شده است و در این مدت از دو هزار و ۲۵۰ واحد خرده و عمده و شرکت های پخش در سراسر استان بازرسی صورت گرفت که ۱۳۸ واحد متخلف در زمینه عرضه کالای قاچاق شناسایی شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی تخلفات شناسایی شده بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است، اظهار داشت: بیشترین کالای قاچاق مربوط به سیگار، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خواربار، انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج، لوازم خانگی و... بوده است.

وی گفت: همچنین در این بازه زمانی از سه هزار و ۶۸۲ واحد خبازی در سطح استان نیز بازرسی بعمل آمده که برای واحدهای متخلف پرونده تشکیل و  برای صدور رأی به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک