دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ساعت ۲۲:۸
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد

پلمب بیش از ۱۰۰ باب منزل پلاک قرمز در تهران/ افزایش ۸۵ درصدی دستیگر شدگان حوزه مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ، گفت: از 15 فروردین تاکنون 100 باب منزل پلاک قرمز یا خانه قمری در محلات شوش، هرندی و مولوی پلمب شده‌اند؛ اتاق‌های این خانه‌ها با اجاره روزانه 10 هزار تومان در ا ختیار معتادان قرار می‌گیرد.
پلمب بیش از ۱۰۰ باب منزل پلاک قرمز در تهران/ افزایش ۸۵ درصدی دستیگر شدگان حوزه مواد مخدر,

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت صبح امروز از کشف 2 تن و 192 کیلوگرم انواع مواد مخدر از 15 فروردین تا کنون در سطح تهران بزرگ و محورهای منتهی به آن خبر داد. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: در این بازه زمانی 8 باند از قاچاقچیان مواد مخدر شناسایی و اعضای این 8 باند که 43 نفر بودند دستگیر شدند. 

این مقام ارشد پلیس پایتخت با بیان این مطلب که تاکنون 9 هزار و 265 نفر افراد مرتبط با مواد مخدر اعم از قاچاقچی،‌ معتاد و خرده‌فروش در سطح شهر تهران شناسایی و دستگیر شده‌اند گفت: دستگیری‌ها در این زمینه 85 درصد افزایش یافته  است. 

وی به جمع‌ آوری 6 هزار و 464 نفر معتاد متجاهر پرداخت و گفت: با توجه به ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر و تخلیه معتادانی که در آنجا نگهداری می‌شدند بعد از 6 ماه این افراد جمع‌آوری و به این محل مراکز تحویل داده  شدند؛ البته باید بگوییم که این افراد همان  دستگیر شدگان قبلی بودند که دوباره تحویل این مراکز شدند. 

سرهنگ بخشنده به پاکسازی نقاط آلوده اتوبان‌ها اشاره و بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با 10 دستگاه خودروی بنز به طور شبانه‌روزی گشت ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت را در دستور کار دارند؛ 98 درصد اتوبان‌ها و معابر از وجود معتادان پاکسازی شده و اگر موردی مشاهده شود به محض مشاهده دستگیر می‌شود؛ اگر ظرفیت موجود باشد به مراکز تحت نظر منتقل شده در غیر این صورت به گرمخانه شهرداری منتقل خواهند شد. 

وی به هم و غم پلیس برای پاکسازی نقاط آلوده محلات شوش، هرندی و مولوی پرد اخت و گفت: بیش از 100 باب منزل پلاک قرمز و در اصطلاح خانه قمری شناسایی و پلمب شده است؛ ا ین خانه‌ها 70 تا 80 سال قدمت داشته و دارای 40-30  اتاق هستند که روزانه 10 هزار تومان به افراد معتاد اجاره می‌دهند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: البته تعدادی خانه نیز شناسایی شده که به دلیل آنکه خانواده در آن ساکن هستند باید با هماهنگی دادستانی و بهزیستی برای پلمب آن اقدام شود تا به خانواده‌هایی که در آنجا ساکن هستند لطمه‌ای وارد نشود. 

این خبر در حال تکمیل است... 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک