پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۸:۲۰ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۳۵
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ساعت ۱۵:۳۷
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماتیوس:امباپه می‌تواند به دوران یکه‌تازی‌ مسی و رونالدو پایان دهد

کاپیتان آلمان‌ در جام جهانی ایتالیا گفت:امباپه می‌تواند به دوران یکه‌تازی مسی و رونالدو پایان دهد.
ماتیوس:امباپه می‌تواند به دوران یکه‌تازی‌ مسی و رونالدو پایان دهد,

به گزارش خبرگزاری فارس، لوتهار ماتیوس در گفت‌‌وگویی با آس اظهار داشت:پیش از ورود به بازی‌های مرحله نیمه نهایی جام جهانی روسیه، در مورد پیکارهای مرحله یک چهارم نهایی باید بگویم که بیش از همه از بازی بلژیک مقابل برزیل لذت بردم. مسابقه‌ای که با برد 2 بر یک بلژیکی ها همراه شد.این بازی همه نکاتی که یک هوادار از آن لذت ببرد، در خود داشت.البته برای من نتیجه شگفتی‌سازی نبود.

وی ادامه داد:فکر می‌کنم فرانسه، بلژیک، انگلیس و کرواسی که اکنون به نیمه نهایی جام جهانی رسیده‌اند، واقعا شایسته‌تر از تیم‌های دیگر بوده‌اند که اکنون در این جایگاه حضور دارند.این تیم‌ها در سطحی بالا ظاهر شدند و با ثبات بودند.

ماتیوس که در جام جهانی 1990 به عنوان کاپیتان با تیم کشورش به مقام نخست رسید، در ادامه عنوان کرد:در این جام جهانی، تیم‌های که با کیفیت‌تر بودند،‌ثمره تلاش خود را گرفتند.انگلیس با استفاده از بازیکنان سریع خود صعودکرد.کرواسی با زیرکی و نبوغ بازیکنانش به اینجا رسید.فرانسه با تیمی که یکپارچه عمل می‌کند، تا نیمه نهایی راه یافت و بلژیک با استفاده از بازیکنان بزرگ و برنامه‌های تاکتیکی مدون خود موفق بود.

بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال ژرمن‌ها همچنین اظهار داشت:در این جام بزرگانی مثل رونالدو و مسی موفق عمل نکردند.به نظرمن چهره‌های مثل امباپه می‌توانند به دوران یکه‌تازی مسی و رونالدو پایان دهند.

انتهای پیام/ا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک