پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۲۱/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۶:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۲۷ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ساعت ۱:۱۰
فرماندار راز و جرگلان:

ساخت وسازهای غیر مجاز در رازوجرگلان افزایش یافته است

فرماندار رازوجرگلان گفت: آمار ساخت وسازهای غیرمجاز در شهرستان رازوجرگلان زیاد است که هزینه های زیادی را به دولت تحمیل می کند و در پی آن  خدمت رسانی به مردم کند می شود.
ساخت وسازهای غیر مجاز در رازوجرگلان افزایش یافته است,

به گزارش عصر اترک، محمد زارعی هدک، فرماندار راز و جرگلان در همایش دهیاران که امروز در روستای فرح دین بخش مرکزی بدون اشاره به آمار دقیق ساخت و ساز های غیر مجاز اظهار کرد: ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان رازو جرگلان بیشتر از سایر شهرستان های استان است و در این شهرستان نیز بخش جرگلان بیشترین ساخت وساز غیر مجاز را دارد.

وی علت این ساخت وساز ها را فرهنگ خاص و تفکرات مردم بیان داشت وافزود: جهت جلوگیری از این مسله بخشداران از صادر کردن مجوزها برای ساخت وساز غیرمجاز جلوگیری کنند .

زارعی با بیان اینکه دهیاران مجری سیاستهای دولت هستند ، گفت : خدمات گسترده ای در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و... از سوی دولت در سطح شهرستان صورت گرفته است و اخیرا نیز  27 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد:  دهیاران بایستی با شناسایی سرمایه گذاران و اطلاع رسانی به مردم زمینه ساز اشتغال روستایی و ماندگاری مردم در روستاها باشند .

خبر: رحیمی

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک