چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۰:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۳۱ - اذان مغرب:۱۸:۰۹:۳۰
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ساعت ۸:۴۹

برپایی «جشنواره دخترانه» با حضور ۳ هزار دختر در جنوب تهران

ری- معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ تهران از اجرای نخستین «جشنواره دخترانه» همزمان با دهه کرامت و با مشارکت ۳ هزار نفر از دختران جوان و نوجوان جنوب تهران خبر داد.
برپایی «جشنواره دخترانه» با حضور ۳ هزار دختر در جنوب تهران,

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شاهین معبودی پیش از ظهر شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت  ایام میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع)، جشنواره «دختران تهران»برای دختران منطقه ۲۰ تهران تدارک دیده شده است که از  ۲۴ تیرتا ۴ مرداد اجرا می شود.

معبودی با اشاره به اینکه این جشنواره برای نخستین بار در برنامه های اجتماعی مدیریت شهری قرار گرفته است، افزود: دهه کرامت فرصت مغتنمی برای توجه و احترام به خواسته های قشردختران امروز و مادران فردا است که به همین مناسبت ویژه برنامه های متنوع و هدفمندی در این ایام برگزار خواهد شد.

وی به اجرای ۱۷ برنامه اجتماع محور در قالب این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد همدلی و نشاط بین دختران، شناسایی و تکریم از دختران فرهیخته، کشف استعدادها و معرفی توانمندی های دختران، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس دختران و حمایت از صنایع دستی و محصولات تولیدی آنها به عنوان کالای ایرانی از جمله اهداف جشنواره دختران شهر است.

معبودی افزود: جشنواره دختران تهران در منطقه ۲۰ تهران با تکریم و قدردانی از دختران فرهیخته و نخبه با عنوان جشن ویژه دختران موفق که ۲۴ تیرماه در مجموعه فرهنگی تربیتی سمیه برگزار می شود، آغاز خواهد شد.

معاون شهردار منطقه ۲۰ تهران با اشاره به اینکه برنامه های دهه کرامت در منطقه ۲۰ با مشارکت ۳ هزار دختر جوان و نوجوان به اجرا می رسد، گفت: برپایی مسابقه دلنوشته ها، عکاسی دخترانه های شهر، کارگاه های تغذیه سالم و اردوهای تفریحی ورزشی، نمایشگاه عرضه محصولات صنایع دستی و توانمندی های دختران از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این دهه که تا ۴ مرداد ادامه دارد و اجرا می شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک