سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۱:۲۷

"بعضی وزرا خسته هستند"

نماینده نجف‌آباد در مجلس با تاکید بر اینکه دولت نیاز به ترمیم و حضور جوانان فعال دارد، تصریح کرد: امروز برخی وزرا خسته اند و نوآوری ندارند؛ بنابراین باید جای خود را به افراد پرتلاش و با کارنامه موفق در زمینه مقابله با تحریم‌ها بدهند.
 "بعضی وزرا خسته هستند" ,

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای‌اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ضرورت تغییر کابینه برای بهبود شرایط اقتصادی کشور، گفت: انتظار از دولت این است در جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشور به راه انداخته‌اند، تیم اقتصادی خود را تقویت کند.

بیشتر بخوانید:

دولت از ظرفیت جوانان و اشخاص کاردان در دولت استفاده کند

وی با بیان اینکه کابینه دولت نیاز به ترمیم و حضور جوانان فعال دارد، افزود: رئیس‌جمهور باید از توان تمامی افراد با نگاه‌های مختلف سیاسی استفاده کرده و کابینه موجود را ترمیم کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه باید در جنگ اقتصادی که علیه کشورمان شکل گرفته برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم، اظهار داشت: با توجه به نظرات کارشناسان بیشتر مشکلات کشور منشا داخلی دارد؛ لذا نگاهمان باید به درون باشد و در جهت اصلاح نظام اداری، مالیاتی، بانکی و ...گام برداریم.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با بیان اینکه باید از همه گروه‌ها برای برون رفت از جریان فعلی استفاده شود، تصریح کرد: امروز برخی وزرا خسته و نوآوری ندارند؛ بنابراین باید جای خود را به افراد پرتلاش و با کارنامه موفق در زمینه مقابله با تحریم‌ها بدهند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک