چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ساعت ۵:۲
مدیری که قربانی اتفاقات پشت پرده شد

مدیر محبوبى که یک شبه مغضوب شد/ پشت پرده برکنارى محمودى فرد مدیر مجموعه آزادى

مدیر مجموعه ورزشى آزادى از کار برکنار شد؛ موضوع برکنارى محمودى فرد زمانی عجیب می شود که بدانیم او در همین مدت زمان کوتاه تبدیل به مدیر محبوب سیستم شرکت توسعه شده بود!
مدیر محبوبى که یک شبه مغضوب شد/ پشت پرده برکنارى محمودى فرد مدیر مجموعه آزادى,

به گزارش خبرگزاری فارس، ناصر محمودى فرد از مدیریت مجموعه ورزشى آزادى برکنار شد؛ این خبر روز گذشته از شرکت توسعه و نگهدارى اماکن ورزشى بیرون آمد و به سرعت در رسانه ها بازتاب داشت.

محمودى فرد فرماندار سابق دماوند ١٨ بهمن ٩٦ به عنوان مدیر مجموعه ورزشی آزادى منصوب شد. چند روز پس از انتصاب محمودى فرد؛ درست در روزهایى که انتقادات از شرکت توسعه بابت برکناری مدیران ورزشى بالا گرفته بود، حسن کریمى مدیرعامل شرکت توسعه در گفت و گویى با خبرنگاران با دفاع از انتخاب او به عنوان مدیر آزادى اظهار داشت: "آزادى براى بهتر شدن احتیاج به یک شهردار دارد."

کریمی در همان نشست خبری وعده داد کمتر از چند ماه دیگر مجموعه ورزشی آزادى با وجود محمودى فرد از این رو به آن رو می‌شود و همه شاهد تغییرات مثبتش خواهند بود ولی کمتر از شش ماه کریمى مدیر منصوب خودش را عزل کرد!

موضوع برکنارى محمودى فرد زمانی عجیب میشود که بدانیم او در همین مدت زمان کوتاه تبدیل به مدیر محبوب سیستم شرکت توسعه شده بود.

اگرچه در روزهاى نخست حضور محمودی فرد در آزادى انتقاداتى نسبت به عملکرد او - حداقل از سوى خبرگزارى فارس - مطرح شد ولی عملکردش در چند ماه اخیر همواره با تحسین کریمى و همکارانش همراه بود.

پنجم تیرماه،در تب و تاب برگزارى بازیهاى جام جهانى و نمایش خانوادگى آن در ورزشگاه یکصد هزار نفرى، کریمى از زحمات محمودى فرد با ارایه تقدیرنامه رسمى تشکر کرد. در متن تقدیرنامه مدیرعامل شرکت توسعه که کماکان روى خروجى سایت مجموعه ورزشى آزادى قرار دارد، آمده است: "فراهم نمودن شرایط مساعد و مطلوب جهت نخستین میزبانی از خانواده های فهیم و ورزش دوست ایرانی در ورزشگاه بزرگ آزادی برای تماشای مسابقات جام جهانی همراه با رعایت اخلاق و نظم اجتماعی، اقدامی بس ارزشمند و شگرف است. به پاس مساعی ارزشمند و موثر جنابعالی و همکاران محترمتان، این لوح تقدیم حضور می گردد. امید است با بهره گیری از کلیه توان و تجارب ارزشمند خویش، دلسوزانه و متعهدانه در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی و در راستای تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید، بیش از پیش دل سپرده و شاهد درخشش و افتخار آفرینی هرچه بشتر شما در تمامی عرصه ها باشیم."

 

علاوه بر تقدیرنامه رسمى، در جلسه شوراى معاونان شرکت توسعه، کریمى بازهم از محمودی فرد مدیر مجموعه ورزشی آزادی پیرامون پیگیری حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی قدردانی ویژه به عمل آورد.

در کنار این موارد، برگزارى رقابت هاى لیگ جهانى والیبال و یکسری امور عمرانى در استادیوم فوتبال و سالن دوازده هزار نفرى هم از دیگر اقداماتى بود که محمودى فرد انجام داد و مطلوب مدیران شرکت توسعه بود.

تمام این رفتارها، نشان دهنده میزان سطح رضایتمندى کریمى از محمودى فرد بود، حالا چه اتفاقى افتاده که به یکباره مدیر مجموعه ورزشی آزادى مغضوب و معزول میشود؟!

با تفاصیل فوق پرسش اهالى ورزش این است که اگر محمودى فرد عملکرد خوبی داشت چرا برکنار شده و اگر هم ضعفى در کارش بوده چرا تا این اندازه از او تعریف و تمجید می شده است؟!

ظاهرا در پشت پرده این تغییر رویه ناگهانی اتفاقات عجیبی جریان داشته که بیشتر به پایبندی محمودی فر به یکسری اصول باز می گردد. اصولی که به نظر می رسد رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به آن اعتقادی ندارد.

انتظار می رود جهت تنویر افکار عمومى  مدیران شرکت توسعه پاسخگوى پرسش مطرح شده باشند ولى فارغ از شکل و چگونگى پاسخ، باید عنوان داشت برکنارى مدیران ان هم در طرفه العینى نشان دهنده میزان ثبات مدیریت در ورزش ایران است، ورزشى که دائما از پیشرفت آن دم می زنیم اما با تصمیماتى از جنس تصمیمات "حسن کریمى" همه چیز را از اساس زیر سوال مى بریم.

انتهای پیام/س

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک