سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ساعت ۷:۱۰

مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، از مطب دندانپزشکی به عنوان خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت دهان و دندان، نام برد.
مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت    ,

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مارال قربان‌زاده از برگزاری پانل کنترل عفونت و روش‌های استریل در این همایش خبر داد و گفت: شعار این همایش«سه دقیقه آموزش بهداشت در مطب‌های دندانپزشکی» است و معتقدیم هر مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت است.

وی اظهار داشت: این همایش ۲۷ تا ۲۹ تیرماه سال جاری در هتل المپیک تهران در دو سالن اصلی و هگمتانه در ۱۶ پانل برگزار می‌شود.

قربان زاده افزود: سخنرانی افتتاحیه این همایش توسط دکتر ظفرمند از اساتید حوزه سلامت به صورت جامع برگزار می‌شود که بسیار پربار خواهد بود. همچنین پانل کنترل عفونت و روش های استریل در همایش برگزار می‌شود چرا که یکی از بزرگ ترین مواردی که در حوزه سلامت ما با آن مواجه هستیم کنترل عفونت و روش‌های استریل و آماده کردن شرایط برای انجام درمان‌ها در مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی است.

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ادامه داد: در روز آخر این همایش پانل تریبون آزاد برگزار می‌شود که از همه همکاران دعوت به عمل می آید که در آن شرکت کرده و هر بحث و سئوالی در حوزه سلامت، روش‌های پیشگیری و موارد ترغیب جامعه که می تواند در سلامت آنها موثر باشد مطرح کنند، همچنین راهکار ارائه دهند و با مدیران پانل و اساتید موضوعات خود را در میان گذارند.

وی بیان داشت: تم همایش «سلامت دهان رویکرد نوین» است، همچنین از اهداف مهم همایش که خیلی باید به آن توجه شود آموزش روش‌های پیشگیری و مواردی است که منتهی به افزایش سطح سلامت در جامعه می‌شود.

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران خاطرنشان کرد: از همه همکاران دعوت می شود تا برای اولین بار در همایشی که رویکردی ملی دارد شرکت کنند و ما را در این حوزه همراهی سازند.

اولین همایش سراسری  سلامت دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ۲۷ لغایت ۲۹ تیر ماه ۹۷ در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک