سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۰:۰
در جلسه امروز شورای شهر

از شایعه فروش قبرهای چند صد میلیونی تا اهدای قبر به فقرا

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) به طرح دستورالعمل نحوه اعمال تخفیف و تقسیط هزینه‌های خدمات سازمان بهشت زهرا اشاره کرد و گفت: با این لایحه شایعاتی مانند فروش قبرهای چند صد میلیونی و سایر ابهامات در بهای خدمات این سازمان به طور کلی برطرف می‌شود.
از شایعه فروش قبرهای چند صد میلیونی تا اهدای قبر به فقرا,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در جلسه امروز شورای شهر اعضا به طرح دستورالعمل نحوه اعمال تخفیف و تقسیط هزینه‌های خدمات سازمان بهشت زهرا (س) رأی دادند.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه بی تردید به موجب این لایحه شفافیت در هزینه‌های خدمات ارائه شده توسط سازمان بهشت زهرا (س) محقق می‌شود، گفت: شایعاتی مانند فروش قبرهای چند صد میلیونی و سایر ابهامات در بهای خدمات این سازمان به طور کلی برطرف می‌شود.

وی اضافه کرد:به موجب این لایحه حتی افرادی که بضاعت مالی نداشته باشند علاوه بر یک طبقه قبری که به تمامی شهروندان در سازمان بهشت زهرا (س) اهداء می‌شود بهای سایر خدمات نیز برای این افراد می‌تواند تا 12 قسط تقسیط شود و اگر در زمان سررسید اقساط نیز توانایی پرداخت این هزینه‌ها را نداشته باشند این هزینه از آنها اخذ نمی‌شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک