چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۰:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۳۱ - اذان مغرب:۱۸:۰۹:۳۰
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ساعت ۱۹:۲۲

دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود

ساری - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی، بی بندوباری و تفرقه در خانواده ها می شود.
دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود,

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابراهیم حیدری پیش ازظهر دوشنبه در چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در ساری بابیان اینکه به محافل قرآنی و خدمت به مردم در کشور فخر می کنیم افزود: هرچه از عزت و اقتدار داریم به برکت سفره قرآنی، هوشیاری و بصیرت و پیروی از ولایت است.

وی اظهار داشت: هرجا تفکر و نوای قرآن وجود داشته باشید، خروجی آن شهدای گرانقدر اسلامی است و شهدای مدافع حرم نیز بر سر سفر قرآن و ولایت درس گرفته اند و مسئولان باید برای اقامه محافل قرآنی تلاش کنند.

حجت الاسلام حیدری گفت: انس با قرآن سبب می شود تا پرده های جهالت و گمراهی کنار رود و قران کریم کتاب حق الهی است و دوری از قرآن بی بصیرتی به همراه خواهد آورد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یادآور شد: دوری از قرآن به معنی دوری از ولایت و رهبری است و همه آحاد بشر به قرآن و انس با کلام وحی نیازمند هستند.

وی گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی به مدت چهار روز و با حضور قاریان بین المللی و استانی برگزار می شود و ۷۰۰ نفر به مرحله استانی مسابقات راه یافته اند.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: ۲۰ مرحله شهرستانی قرآن کریم در استان برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات استانی راه یافته اند و منتخبان مرحله استانی به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک