سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۵/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۳:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۶:۵۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۸:۴۴
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ساعت ۶:۶

استقلال و توفیقی ترک عادت نکردند!

باوجود انتقاداتی که نسبت نحوه انتشار قراردادهای بازیکنان جدید باشگاه استقلال صورت گرفته بود، آبی‌ها باز هم قرارداد بازیکن جدیدشان را نیمه شب منتشر کردند.
استقلال و توفیقی ترک عادت نکردند! ,

به گزارش خبرنگار مهر، مدیران باشگاه استقلال روزهای پر فشاری را تحمل کردند و انتقادات فراوانی در روزهای گذشته بر آنها وارد شد. در این میان پندار توفیقی معاون ورزشی آبی پوشان که مدتهاست با انتشار عکسهایی از قراردادهای شبانه با بازیکنان جدید مورد توجه قرار می‌گرفت، حالا به خاطر همان عکسها و همان قراردادها و همان نحوه  انتشار مورد هجمه قرار گرفته و بسیاری او و قراردادهای پر از بند و تبصره شبانه‌اش را عامل بحران کنونی این باشگاه می‌دانند.

باوجود همه این انتقادات باشگاه استقلال در نحوه عقد قرارداد و اعلام آن سنت شکنی نکرد و بار دیگر قرارداد بازیکن جدیدش که در مظان مصدوم بودن قرار دارد را بعد از ساعت ۲ بامداد از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه اعلام کردند.

تنها تغییری که در نحوه اعلام قرارداد بازیکن جدید قرار داشت، نحوه قرار گرفتن معاون ورزشی آبی پوشان در کنار بازیکن علی کریمی بازیکن جدید این تیم بود که اینبار وی به همراه مدیرعامل در کنار کریمی نشسته بود!

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک