شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۴:۴۴ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۰۳ - اذان مغرب:۱۷:۴۶:۳۵
بجنورد
۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ساعت ۷:۳۷

دیدار رئیس فرهنگ و ارشاد راز و جرگلان و ۲ ائمه جمعه جرگلان با خبرنگاران پایگاه خبری عصر اترک

آخوند صمدی و آخوند یزدانی از ائمه جمعه شهرستان راز و جرگلان و حجت الاسلام منصوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان راز و جرگلان ، امروز " 17 مرداد ماه، روزخبرنگار" با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک، این روز را به مجموعه خبری این دفتر رسانه ای تبریک گفتند و خدا قوتی عرض کردند.
دیدار رئیس فرهنگ و ارشاد راز و جرگلان و  2 ائمه جمعه جرگلان با خبرنگاران پایگاه خبری عصر اترک  ,

به گزارش عصر اترک، آخوند رحیم صمدی، امام جمعه بخش جرگلان از شهرستان راز و جرگلان در دیدار با فعالان خبری پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک و تبریک این روز به این مجموعه خبری، از زحمات فعالان رسانه ای استان قدردانی کرد و فعالیت رسانه ها در زمینه پیگیری مسائل و دغدغه های مردم به منظور گره گشایی از مشکلات آنان را بسیار حائظ اهمیت برشمرد.

آخوند غفور یزدانی، امام جمعه دهستان باغلق از بخش مرکزی شهرستان راز و جرگلان نیز با عرض خدا قوتی به مجموعه رسانه ای عصر اترک، اطلاع رسانی رویدادها به مردم و فرهنگسازی در سطح جامعه را از جمله مهمترین رسالت های رسانه عنوان کرد و گفت: امیدوار هستیم فعالان عرصه رسانه به این وظیفه خود متعهدانه عمل کنند.

رضا منصوریان، مسئول اداره کل فرهنگ و ارشاد شهرستان راز و جرگلان نیز در این دیدار با عرض تبریک روز خبرنگار به مجموعه پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک، گفت: این پایگاه در معرفی شهرستان راز و جرگلان و توانمندی هایش به جامعه ،نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

منصوریان همچنین به طور ویژه از فعالیت خبری بانوی خبرنگار اهل تسنن شهرستان راز و جرگلان که از خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک است بسیار قدردانی کرد و گفت: این بانو در انعکاس رویدادهای این منطقه به مردم بسیار توانمند عمل کرده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک