شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۴:۴۴ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۰۳ - اذان مغرب:۱۷:۴۶:۳۵
بجنورد
۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ساعت ۸:۲۳
مدیر کل امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی:

رسانه ها می توانند چرخ های روانی، اجتماعی و فرهنگی جامعه را روان تر کنند

مدیر کل امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی با توجه به فضای عمومی جامعه در حال حاضر، گفت: رسانه ها در تعامل با ادارات به سویی قدم بردارند که چرخ های روانی، اجتماعی و فرهنگی جامعه روان تر شوند.
رسانه ها می توانند چرخ های روانی، اجتماعی و فرهنگی جامعه را روان تر کنند,

به گزارش عصر اترک، فریبا باقری، مدیر کل امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی به همراه خانم کریمی نماینده اداره کل استاندارد استان امروز " 17 مرداد ماه، روز خبرنگار" به دیدار مجموعه خبری پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک آمدند و با تبریک مناسبت این روز و عرض خدا قوتی و بیان این مطلب، این کارکرد رسانه را بسیار حائز اهمیت دانست.

وی همچنین تصریح کرد: درصورتیکه رسانه ها ارتباط خیلی قوی و مناسبی با مدیران ادارات داشته باشند بسیاری از مشکلات مردم از مسیر این پل ارتباطی راحت تر حل خواهند شد.

 

وی در بخشی دیگر از سخن خود انتقاد از عملکرد ادارات را حق رسانه عنوان کرد، با این وجود بر واقع گرایی رسانه ای نیز تاکید کرد.

وی گفت: ضرورت دارد که اخبار نه بیش از حد با بزرگ نمایی و یا نه بیش از حد با کوچک نمایی انعکاس داده شوند بلکه واقعیت همانطور که هست به جامعه منعکس شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک