جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۸:۴۲ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۴۳
بجنورد
۲۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۰۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ساعت ۱:۱۳
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

سرشاخه‌های احتکار کالا بازداشت شدند/ طرح کرامت در ۴۵۷ محله کشور اجرا می شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران خبرداد و گفت: در چند روز گذشته اقلام احتکار شده زیادی توسط نیروهای بسیج کشف و تحویل مراجع قضائی شده است و هم‌چنین برخی سرشاخه‌های این احتکار هم دستگیر شده‌اند.
سرشاخه‌های احتکار کالا بازداشت شدند/ طرح کرامت در 457 محله کشور اجرا می شود,

به گزارش عصر اترک، سردار غلامحسین غیب پرور در حاشیه حضور در مناطق محروم شهرستان بجنورد در جمع خبرنگاران از برنامه قاطع بسیج در برخورد با محتکران خبرداد و اظهارداشت: در شرایطی که مردم تحت فشارهای تورم و گرانی هستند برخی دست به احتکار و انبار کردن مایحتاج اصلی زندگی مردم زده‌اند که باید برخورد جدی با آن‌ها شود.

 

وی درباره برنامه بسیج در رابطه با کشف و برخورد با محتکرین افزود: برنامه‌ای در جهت شناسایی محتکرین و کسانی که انبار می‌کنند به تمام رده‌های مقاومت ابلاغ شده و رده‌های مقاومت در سراسر کشور در این زمینه مامور شده‌اند.

 

غیب پرور با بیان اینکه باید هم‌افزایی انقلابی در کاهش فشارها برمردم انجام شود، تصریح کرد: یکی از راه‌های کاهش فشارها٬ نظارت و بازرسی و شناسایی است که البته با هماهنگی و کمک مراجع ذیربط قانونی امکان‌پذیر است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به کسانی که ‌نسبت به مردم با احتکار کردن و انبار کردن ظلم می‌کنند هشدار داد و گفت: اول نصیحت می‌کنم و به آن‌ها می‌گویم که در ادامه با برخورد انقلابی نیروهای مردمی مواجه خواهند شد و بنابراین اگر شناسایی و دستگیر شدند مراجع قضایی قرار است برخورد قاطع و جدی با این محتکران داشته باشند. امیدواریم بار مردم را اضافه نکنند.

 

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته کشف چندین انبار احتکار خودرو، برنج، لوازم یدکی خودرو و لوازم ساختمانی از دستاورد‌های این برنامه بسیج است و هم‌چنین برخی سرشاخه‌های این احتکار هم دستگیر شده‌اند.

 

طرح کرامت در 457 محله کشور در حال اجرا است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نخستین برنامه کاری در مرکز استان خراسان شمالی از محله جوادالائمه در بجنورد بازدید کرد.

 سردار غلامحسین غیب پرور در حاشیه این بازدید گفت: بیش از 1000 محله با مشکلات آسیب های اجتماعی در سراسر کشور جهت اجرای طرح کرامت توسط بسیج شناسایی شد که متغیر بودن مشارکت‌های دستگاه‌های دیگر در برخی محلات این عدد را به 457 محله در عمل رساند.

وی با اشاره به برخی عقب افتادگی ها و آسیب های اجتماعی محله جوادیه افزود: با حضور افراد انقلابی و روحانی این محل در میدان عمل اقدامات خوبی صورت گرفته است.

غیب پرور با بیان اینکه اگر افراد فعال و با انگیزه پای کار باشند 90 درصد کار پیش رفته است گفت: آسیب‌های اجتماعی ابتدا دامن شهروندان همان شهر را می‌گیرد پس باید همگان در راستانی رفع مشکلی همچون اعتیاد و مواد مخدر اقدام کنند.

وی با ابراز امیدواری از آینده اجرای طرح کرامت در کشور گفت: آموزش و پیشگیری مهم‌ترین گام  این طرح است و همه باید در این راستا مشارکت کنند.

طرح کرامت با هدف کاستن از آسیب‌های اجتماعی در حواشی شهر‌ها و با همکاری سپاه و بسیج و جوانان محلات در حال اجرا است.

وی در پایان گفت : باورم این است که سپاه استان خراسان شمالی در اجرای طرح اعتلای بسیج می تواند نمونه کشوری باشد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک