چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۰:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۳۱ - اذان مغرب:۱۸:۰۹:۳۰
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ساعت ۱۶:۵۸

۶۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره شعر«غدیریه بناب»واصل شد

بناب- دبیر اجرایی هیجدهمین جشنواره سراسری شعر«غدیریه بناب» گفت: ۶۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره شعر«غدیریه بناب» واصل شد.
۶۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره شعر«غدیریه بناب»واصل شد,

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب صدقی صبح امروز پنج شنبه در نشست هماهنگی برگزاری هیجدهمین جشنواره سراسری شعر«غدیریه بناب» که با حضور فرماندار و اعضای کمیته های این جشنواره برگزار شد، با اعلام این خبر اظهار کرد: جشنواره سراسری شعر غدیریه که امسال هیجدهمین دوره آن برگزار می شود، روز هفتم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

به گفته وی، تاکنون بیش از ۶۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره واصل شده که اشعار ارسالی در ۳ بخش ترکی، فارسی با مضامین غدیر و شخصیت والای امیرالمؤمنین علی(ع) و با توجه به نام گذاری سال از سوی مقام معظم رهیری بنام استفاده از کالای ایرانی موضوع بخش ویژه جشنواره خواهد بود که در قالب داستان کوتاه در راستای ترویج استفاده از کالای ایرانی اجرا خواهد شد.

صدقی افزود: ۵۰ اثر نیز در این بخش به جشنواره رسیده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از همکاری ها و تلاش های مسئولان کمیته های مختلف جشنواره بر همکاری تنگاتنگ ادارات و نهادها در هرچه بهتر و با کیفیت برگزار شدن این جشنواره تأکید کرد.

ضرورت برگزاری باشکوه جشنواره شعر بناب

این گزارش حاکی است، رئیس شورای اسلامی شهر بناب نیز در این جلسه از همکاری و حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره خبرداد و گفت: شورا و شهرداری همکاری و کمک به برگزاری این جشنواره و جشنواره های این چنینی را وظیفه خود می دانند.

عباس ممقانی افزود: شهرستان بناب با برگزاری جشنواره های متعدد دارای برندهای مربوطه در این جشنواره است و الان که شاهد برگزاری جشنواره سراسری شعر غدیریه در بناب هستیم، این جشنواره نیز به عنوان یک برند بنام این شهرستان محسوب می شود.

وی تصریح کرد: از این رو بر خود وظیفه می دانیم برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره همکاری لازم را با مسئولان برگزاری جشنواره بعمل آوریم.

نقاط ضعف احتمالی این جشنواره شناسایی شود

بنابراین گزارش، فرماندار بناب نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برگزاری این جشنواره سراسری و سایر جشنواره های دیگر و همچنین همکاری های صورت گرفته از سوی کمیته های مختلف این جشنواره، بر همکاری ادارات و نهادهای شهرستان برای استقبال خوب مهمانان و برگزاری آبرومندانه جشنواره تأکید کرد.

امین رفیعی گفت: امیدواریم با بررسی نقاط ضعف احتمالی این جشنواره از سال های آتی شاهد هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره در بناب باشیم.

وی افزود: قطعاً شهرستان بناب از آثار و نتایج معنوی این جشنواره نیز بهره مند خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک