جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۸:۴۲ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۴۳
بجنورد
۲۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ساعت ۲۰:۵۷

کشف مکمل‌های بدن‌سازی قاچاق درهشتگرد/شناسایی۴موتورسیکلت فاقد پلاک

شهرستان‌ها - کشف مکمل‌های قاچاق بدن‌سازی در هشتگرد و شناسایی چهار دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک در شهرستان ساوجبلاغ ازجمله اخبار انتظامی امروز استان است.
کشف مکمل‌های بدن‌سازی قاچاق درهشتگرد/شناسایی۴موتورسیکلت فاقد پلاک,

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید جعفر حسینی اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر دپوی انواع مکمل‌های بدن‌سازی قاچاق در زیرزمین یک واحد صنفی در هشتگرد، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: مأموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت گزارش با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام و در بازرسی ازآنجا تعداد ۸۶ قوطی پودر مکمل بدن‌سازی و بیش از دو هزار عدد قرص و آمپول نیروزای خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.

سردار حسینی با اشاره به این‌که در این رابطه یک نفر دستگیرشده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

توقیف ۴ دستگاه موتورسیکلت قاچاق در ساوجبلاغ

سرهنگ بیژن جنتی نیز از کشف و توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر تردد چهار دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک در خیابان‌های شهر و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، موضوع تحت پیگیری مأموران کلانتری ۱۱ مرکزی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در ادامه افزود: مأموران پس از شناسایی محل نگهداری موتورسیکلت‌ها با هماهنگی مقام قضائی به آن مکان مراجعه کرده و در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که موتورها به‌صورت قاچاق وارد کشور شده‌اند و فاقد هرگونه مدارک گمرکی هستند.

وی اضافه کرد: ارزش تقریبی موتورسیکلت‌های قاچاق یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک