یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۲۱/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۰:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۲۰
بجنورد
۲۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۰۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ساعت ۶:۲۸
امام جمعه موقت بجنورد:

تحریم های کنونی نتیجه سیلی است که دشمنان از مقاومت مردم چشیده اند

امام جمعه موقت بجنورد گفت: اعمال تحریم های کنونی دشمنان بر کشور ایران نتیجه سیلی است که آنان از صبر و مقاومت ملت ایران چشیده اند.
تحریم های کنونی نتیجه سیلی است که دشمنان از مقاومت مردم چشیده اند,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، حجت الاسلام مهدوی پور، امام جمعه موقت بجنورد در آئین عبادی سیاسی روز جمعه با عرض تسلیت روز شهادت امام جواد ( ع )، تکیه بر صبر را توصیه امام جواد ( ع ) به پیروانش عنوان کرد.

حجت الاسلام مهدوی پور در ادامه با اشاره به اینکه در تقویم ماه جاری، روز 23 مرداد ماه جاری " روز مقاومت اسلامی " نامگذاری شده است، تصریح کرد: رمز پیروزی و موفقیت این ملت بر دشمنان کینه توز و به ظاهر ابر قدرت، ایمان به خدا و پافشاری بر استقامت بوده است.

وی گفت: شعار این ملت طی این 40 سال لبیک یا خامنه ای، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بوده اند.

وی همچنین مهمترین مسئولیت دولت و ملت ایران در شرایط کنونی را یاری به اسلام و تبعیت از رهبری عنوان کرد.

حجت الاسلام مهدوی پور گفت: در شرایط کنونی، اقدام و عمل جهادی و انقلابی همچنین گاهی مواقع اقدام با سکوت انقلابی از عوامل حفظ اسلام خواهند بود.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز این ملت بصیر در شرایط کنونی به فرصت طلبان مغرض اجازه زوال و تخریب امنیت در کشور را نخواهند داد.

وی با تاکید بر این نکته که ای مردم در ایستادگی در مقابل دشمنان هیچ گاه سست نشوید، اظهار کرد: اعمال تحریم های کنونی دشمنان بر کشور ایران نتیجه سیلی است که آنان از مقاومت و صبر این ملت چشیده اند.

امام جمعه موقت بجنورد در بخشی دیگر از سخن خود با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی ( ع ) و حضرت فاطمه ( س ) و گرامی داشت روز ازدواج، به خانواده ها توصیه کرد: در مسیر ازدواج جوانان خود تعصبات، سخت گیری ها و چشم و هم چشمی ها را کنار بگذارید تا ازدواج جوانان آسان انجام شوند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک