چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
-

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ساعت ۴:۳۳

آخرین اخبار از گیشه سینماهای جهان

ساخته جدید برادران وارنر فراتر از حد انتظار در گیشه سینماهای آمریکای شمالی ظاهر شده است.
 آخرین اخبار از گیشه سینماهای جهان ,

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، این هفته «مگ» ساخته جدید جان ترتلتاب روی پرده سینماهای جهان رفت. محصول 2018 کمپانی برادران وارنر که با بودجه سنگینی حدود 150 میلیون دلار ساخته شده است. «مگ» در بیش از 4000 سالن سینمای آمریکای شمالی اکران شده که توانسته فروش خوب 44.5 میلیون دلار را به نام خودش ثبت کند. عددی که شاید خود کمپانی سازنده اش هم فکر نمی کرد در هفته اول به جیب شرکت واریز شود. این فیلم که با بازی جیسون استتام و لی بینگبینگ ساخته شده محصول مشترک آمریکا و چین است. همین مسئله باعث می شود برادران وارنر به شدت به اکران آسیای شرقی این اثر هم امیدوار باشد. این فیلم بالاتر از «بازیکن شماره یک آماده!» استیون اسپیلبرگ بهترین فروش افتتاحیه فیلم های برادران وارنر در سال 2018 را به نام خودش ثبت کرده است.

رتبه دوم فروش این هفته در اختیار «ماموریت غیر ممکن» جدید است که بعد از گذشت سه هفته از زمان اکران هنوز فروش بالایی دارد و توانسته این هفته هم چیزی حدود 20 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کند. تاکنون «ماموریت غیر ممکن- فال اوت» نزدیک به 162 میلیون دلار در داخل آمریکا فروخته که مجموع فروش جهانی آن را از مرز 437 میلیون دلار می گذراند.

جالب است بدانید فیلم «BlacKkKlansman» ساخته جدید اسپایک لی این هفته در حدود 1500 سالن سینما رقم فروش 10 میلیون دلار را ثبت کرده که بهترین فروش یک فیلم از این کارگردان سیه چرده در دهه اخیر است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک