یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۲۱/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۰:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۲۰
بجنورد
۲۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ساعت ۱:۰

نمی‌خواستم دوستم را کور کنم/جلوی زن صیغه ای ام فحش ناموسی داد،بشقاب را به سمتش پرت کردم

جامعه > حوادث - شرق نوشت: مردی که متهم است در یک درگیری چشم فردی را کور کرده ‌است، مدعی ‌شد در دفاع از خودش دست به این کار زده است و درخواست بخشش کرد.

        نمی‌خواستم دوستم را کور کنم/جلوی زن صیغه ای ام فحش ناموسی داد،بشقاب را به سمتش پرت کردم
      ,
اين پرونده با ارسال شکايت مأموران حراست بيمارستان از يک بيمار به پليس تشکيل شد. مرد جوان که سجاد نام دارد، روي تخت بيمارستان درخواست کرد پليس را ببيند و گفت شکايت دارد. زماني که مأموران در بيمارستان حاضر شدند، مرد جوان به پليس گفت: چشمم به‌دلیل ضربه‌اي که فردي به نام شروين به من زده، کور شده ‌است، بنابراین از او شکايت دارم.

 زماني که مأموران تحقيقات خود را آغاز کردند، شروين شناسايي و بازداشت شد. او به مأموران گفت: من و سجاد به‌دلیل يک مسئله مالي با هم اختلاف داشتيم. او روز حادثه به خانه من آمد؛ همسر صيغه‌اي من در خانه بود و سجاد به محض اينکه او را ديد به جاي اينکه آرام شود، بدتر کرد و با شوکر و چاقو به من حمله کرد و فحش ناموسي داد و وسايل خانه‌ام را شکست. من هم براي اينکه جلوي او را بگيرم بشقابي را به‌سوی او پرت کردم که چشمش را زخمي و کور کرد.

با صدور کيفرخواست، پرونده براي رسيدگي به شعبه 10 دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد. متهم روز گذشته يک‌بار ديگر ادعاي خود را مطرح کرد و گفت: اگر سجاد من را جلوي زن صيغه‌ا‌ی‌ام تحقير نمي‌کرد، اين کار را نمي‌کردم. او با چاقو و شوکر به من حمله کرد و من هم چيزي دستم نبود، ضمن اينکه زنم ترسيده ‌بود و در اتاق مخفي شده بود و جيغ مي‌کشيد. من هم بشقاب را به سمت سجاد پرت کردم که بتوانم جلوي ضربات او را بگيرم، اما باعث کوري‌اش شدم. بشقاب با ضربه‌اي که سجاد زده‌ بود شکسته ‌بود و تيزي آن به صورتش خورد و او را کور کرد. حالا هم از کرده خودم پشيمانم و درخواست بخشش دارم.
با پايان جلسه رسيدگي، هيئت قضات براي صدور رأي دادگاه وارد شور شدند.

 

17302

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک