چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
-

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ساعت ۵:۱۳

معاون دبیر کل حزب‌الله: آمریکا «فرعون» زمانه است

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن اشاره به مواضع آمریکا در خصوص کشتارها در یمن و وضع تحریم‌ها علیه برخی کشورها، این کشور را به «فرعون» تشبیه کرد.
معاون دبیر کل حزب‌الله: آمریکا «فرعون» زمانه است,

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد نقش آمریکا مانند نقش فرعون است که کشتار به راه می‌اندازد و ویران می‌کند.

بر اساس گزارش گروه اطلاع‌رسانی «الاعلام الحربی» شاخه لبنان، شیخ قاسم گفت، این کشور امروز به دلیل اختلافاتش با ترکیه و کشورهای اروپایی، دوستی جز منافعش ندارد همانگونه که تلاش می‌کند تحریم‌ها بویژه تحریم‌های نفتی علیه برخی کشورها وضع کند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه به دروغ بودن ادعاهای حقوق بشری واشنگتن و بی‌تفاوتی این کشور در خصوص کشتار کودکان، زنان و سالمندان در یمن اشاره کرد و افزود، جهان باید بداند آمریکا فریبکار است و نمی‌توان در کنار این کشور ایستاد.

پنجشنبه هفته گذشته ائتلاف متجاوز سعودی به یک اتوبوس حامل دانش‌آموزان یمنی حمله کرد که طی آن بیش از 50 دانش‌آموز کشته شدند.

شیخ نعیم قاسم در پایان، پیروزی در جنگ 33 روزه در سال 2006 را تبریک گفت، جنگی که از جمله پیامدهای آن تشکیل محور مقاومت، اخراج تکفیری‌ها از سوریه، عراق و ایستادگی یمن بود.

جنگ ۳۳ روزه از ۱۲ ژوئیه تا ۱۴ اوت ۲۰۰۶ ادامه داشت وعلیرغم خسارت‌های جانی و مالی در بیروت و مناطق جنوبی، اما با پیروزی حزب الله و اذعان رژیم صهیونیستی به این شکست به پایان رسید.

انتهای پیام/ص

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک