یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۲۱/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۰:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۲۰
بجنورد
۲۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۶:۲۴

انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه

کرمانشاه_ رییس پلیس استان کرمانشاه از انهدام یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری اعضای باند خبر داد.
انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه,

به گزارش خبرنگارمهر، سردار منوچهر امان اللهی پیش از ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدیم یک باند ۳ نفره قاچاق را شناسایی و دستگیر کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: مامورین با رصد و کنترل موفق شدند این ۳ قاچاقچی عمده را دستگیر و ۱۱۱ کیلوگرم تریاک که در منزل جاسازی کرده بودند کشف و ضبط کنند.

وی همچنین یادآور شد: از ابتدای سال تا کنون حدود ۸۰۵ کیلوگرم کشفیات انواع مواد مخدر داشتیم که طی آن ۱۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم شدند.

امان اللهی با اشاره به برخورد جدی با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر گفت: تا کنون بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر خرده فروش شناسایی و دستگیر شدند و این کار همچنان ادامه خواهد داشت.

وی اذعان داشت: پاکسازی نقاط آلوده یکی از خواست های مردم و پلیس است که تا کنون توانستیم بیش از ۵۰۰ طرح در نقاط آلوده سطح استان اجرا کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان گفت: بحث ارتقاء و افزایش ظرفیت کمپ های ماده ۱۶ را جهت نگهداری معتادین متجاهر در دستور کار داریم که به محض تکمیل درصد قابل توجهی از معتادین جمع آوری می شوند تا از این طریق بسیاری از مشکلات و مزاحمت هایی که برای مردم ایجاد می شود کاهش پیدا کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک