چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
-

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۱۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۶:۳۸

اصحاب رسانه به فرهنگ سازی انضباط عمومی و شهری در رودهن بپردازند

دماوند- رییس شورای شهر رودهن گفت: اصحاب رسانه به فرهنگ سازی انضباط عمومی و شهری در رودهن بپردازند.
اصحاب رسانه به فرهنگ سازی انضباط عمومی و شهری در رودهن بپردازند,

به گزارش خبرنگار مهر، علی عاشقی صبح شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت سالروز ورود آزادگان اظهار داشت: خبرنگاران هم می توانند با انتشار اخبار، منطقه ای را به اوج برسانند و هم می توانند در به رکود رساندن شهر نقش داشته باشند.

عاشقی با اشاره به اینکه معمولا خبرنگاران طرفدار مردم هستند و چون حامی مردم هستند اخبار مردم را منعکس می کنند افزود: با توجه به این که همه تلاش های شهرداری ها و اعضای شورای شهر این است که در ارائه خدمات بهینه به مردم گام بردارند و رضایت مردمی را همواره در سرلوحه کار خود داشته باشند لازم است که این تلاش ها و انرژی که صرف این خدمت رسانی ها در حوزه خدمات شهری می شود به گوش مردم برسد تا مردم مدیریت شهری را در ارائه بهتر این خدمات کمک کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی رکن اساسی و مهم در ارتقا و پیشرفت عمومی شهر محسوب می شود گفت: اگر خبرنگاران به انعکاس فرهنگ سازی در رابطه با مسائلی مثل؛ رهاسازی فاضلاب انسانی به محیط شهر، بهداشت اجتماعی شهر، سد معبر، زمین خواری، تخلیه نخاله و فرهنگ سازی عدم گرانفروشی در اصناف بپردازند بهتر می توانیم به مردم ارائه خدمات داشته باشیم چرا که عدم رعایت نظم و انضباط عمومی مردم سبب هدر رفت انرژی شهرداری می شود و این مسئله نیاز به فرهنگ سازی دارد.

رییس شورای شهر رودهن همچنین به نقش ویژه اصحاب رسانه در مواقع بحران مثل آتش سوزی، زلزله و دیگر بحران ها اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد آرامش و عدم انتشار اخبار عجولانه که مخل آرامش باشد نیز در مواقع بحران از اهمیت زیادی برخوردار است که وظیفه خبرنگاران را دوچندان می کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک