یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۲۱/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۰:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۲۰
بجنورد
۲۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۱۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ساعت ۱:۳۰
اختصاصی دانا/

بخشنامه محسنی بندپی به زیر مجموعه های وزارت کار/ انتخاب هیئت مدیره‌ها و مدیران عامل صرفا از طریق "فراخوان عمومی" و با تایید سرپرست انجام شود+سند

انوشیروان محسنی‌بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بخشنامه‌ای هرگونه انتصاب در شرکت‌ها، هلدینگ‌های تابعه و شرکت‌های رده اول که مستقیما به هلدینگ‌ها متصل هستند را مشروط به تایید خود کرد.
بخشنامه محسنی بندپی به زیر مجموعه های وزارت کار/ انتخاب هیئت مدیره‌ها و مدیران عامل صرفا از طریق "فراخوان عمومی" و با تایید سرپرست انجام شود+سند,

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انوشیروان محسنی‌بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بخشنامه‌ای هرگونه انتصاب در شرکت‌ها، هلدینگ‌های تابعه و شرکت‌های رده اول که مستقیما به هلدینگ‌ها متصل هستند را مشروط به تایید خود کرد.

 

در بخشی از این بخشنامه آمده است: به منظور فراهم‌سازی فرصت‌های برابر برای همه‌ی واجدین شرایط، انتخاب اعضای هیئت مدیره‌ها و نیز مدیران عامل شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه و شرکت‌های رده اول که مستقیما به هلدینگ‌ها متصل هستند، صرفا از طریق "فراخوان عمومی" و بررسی رزومه نخبگان صورت خواهد گرفت؛ در این خصوص لازم است گزینه منتخب کمیته انتصابات، به منظور تصمیم‌گیری نهایی منضم به اسناد مثتبه و پیوست گزارش دقیق فرآیند انتخاب، به دفتر اینجانب ارسال شود. بدیهی است هر گونه انتصاب خارج از این فرآیند غیرقابل قبول است.

 

همچنین در خصوص انتصاب معاونین و مدیران بلافصل ستادی و اجرایی لازم است روسای محترم سازمان‌ها، صندوق‌ها و موسسات وابسته پس از هماهنگی و اخذ تایید اینجانب اقدام نمایند.

 

لازم به ذکر است که پیش‌ از این برخی انتصابات در شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاشیه‌ساز شده بود و برخی نمایندگان مجلس از استفاده رانتی از هلدینگ‌های وابسته به وزارت کار انتقاد داشتند.

یکی از این انتصابات که حواشی بسیاری را به همراه داشت انتصاب آقازاده دهه هفتادی محمد علی وکیلی به مدیرعاملی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شستا بود.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک