یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۳۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ساعت ۸:۴
واکنش علمای اهل سنت خراسان شمالی به حادثه تروریستی اهواز،

اقدامات تروریستی نمی تواند امنیت کشور را بر هم بزند/ برخورد قاطع باعاملین حادثه تروریستی اهواز را خواستاریم

علمای اهل سنت خراسان شمالی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی روز گذشته در اهواز و کشته و زخمی شدن جمع کثیری از هموطنان خواستار برخورد قاطع با عاملین این اقدام تروریستس شدند.
اقدامات تروریستی نمی تواند امنیت کشور را بر هم بزند/ برخورد قاطع باعاملین حادثه تروریستی اهواز را خواستاریم,

امام جمعه اهل سنت یکه سعود از توابع شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک گفت: با وجود کارشنکنی دشمنان  ، سرزمین مان شاهد امنیت بوده و با چنین اتفاقاتی امنیت کشور ما به خطر نخواهد افتاد.

اخوند رحیم صمدی اظهار داشت :ما اهل سنت شهرستان رازوجرگلان چنین اتفاقاتی که برنامه ریزی شده از سوی دشمنان اسلام و نظام با همراهی فریب خوردگان آنان انجام می شود را محکوم می کنیم و از نظام جمهوری اسلامی خواستار برخورد قاطع با آنان هستیم.

وی تصریح کرد: همانطور که بیان کردم چنین اتفاقات در گوشه ای از کشور مبنی بر برهم زدن امنیت کشور نیست چرا که کشور ما و نظام و امنیت آن قوی تر از آن است که به بخواهد با این اتفاقات به خطر بیفتد .

 

مخالف هرچیزی علیه نظام و ایجاد وحشت در بین مردم هستیم

یکی دیگر از علمای جرگلان و مدرس حوزه علمیه قریشی در دهستان حصارچه نیز گفت: ما اهل سنت خراسان شمالی با محکوم کردن این اتفاق اعلام می داریم که مخالف هر چیزی هستیم که علیه نظام و ایجاد وحشت در بین مردم باشد هستیم .

آخوند محمد ساجدی افزود: قطعا این اتفاق نیز دسیسه و حیله دشمنان است چرا که مردمی که نظام و سرزمین خود را دوست دارند دست به چنین کاری نخواهند زد.

وی افزود: این اتفاق در ادامه تحریم ها و از سوی دشمنانی همچون آمریکا و پشت پرده آن ها است و اساسا هدف آن ها از بین بردن امنیت نظام جمهوری اسلامی است .

آخوند ساجدی خاطرنشان کرد: قطعا آمریکا و دشمنان ما در این اقدامات تروریستی و کشته شدن تعداد زیادی از مردم بیگناه دست دارند و باید پاسخگوی افدامات خود باشند.

خبرنگار: رحیمی

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک