سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۴/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۲:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۲۲
بجنورد
۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ساعت ۷:۴۲

حکم قطعی کارمند متخلف بانک رفاه بجنورد صادر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از اعلام حکم قطعی برای کارمند متخلف بانک رفاه یکی از شعب شهر بجنورد به جرم اختلاس 4 میلیارد و 900 میلیون تومان خبر داد.
حکم قطعی کارمند متخلف بانک رفاه بجنورد صادر شد,

مسلم محمد یاران، دادستان عمومی و انقلاب بجنورد در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: بهمن سال گذشته پرونده این فرد جهت رسیدگی و صدور حکم در شعب شهرستان بجنورد مورد بررسی قرار گرفت.

یاران ادامه داد: پس از رسیدگی اتهام اختلاس نامبرده مجموعا به مبلغ 4 میلیارد و 900 میلیون تومان محرز شد و حکم به محکومیت متهم به تحمل   7 سال حبس تعزیری و انفصال دایم از خدمات دولتی رد تمامی وجوه مورد اختلاس و جزای نقدی معادل دو برابر مال مورد اختلاس صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم هر چند به این حکم اعتراض کرد اما در نهایت با رد اعتراض وی در دادگاه تجدید نظر حکم قطعی برای او صادر شد.

این مقام قضایی با بیان این که متهم به زندان بجنورد معرفی شده است، اظهارکرد: تمام دارایی این متخلف به ارزش 7 میلیارد و 65 میلیون تومان توقیف شده است که به تدریج و پس از فروش اموال برای استرداد وجوه اختلاس شده و محکومیت جزای نقدی متخلف اقدام می شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک