سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ساعت ۱۱:۵۱
مسئول گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی فائزین عنوان کرد:

یک و نیم سال خدمت در مناطق محروم/ عمل نکردن برخی دستگاه ها به وعده ها

مسئول گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی فائزین گفت: این گروه در مدت یک و نیم سال  فعالیت خود در مناطق محروم استان های کشور با وجود عمل نکردن برخی ادارات استان به وعده های خود، خدمات جراحی، درمانی و دندانپزشکی ارائه داده است.
یک و نیم سال خدمت در مناطق محروم/ عمل نکردن برخی دستگاه ها به وعده ها,

جواد زیانلو، مسئول گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی فائزین در گفتگو با خبرنگار عصر اترک با بیان اینکه فعالیت های این گروه در حوزه پزشکی و پیراپزشکی است، افزود: این گروه جهادی متشکل از پزشکان عمومی، متخصص، دندانپزشک، ماما و پرستار از استان های خراسان شمالی، کردستان، لرستان، تهران، مشهد و استان های شمالی کشور هستند.

وی تصریح کرد: گروه جهادی فائزین با استقرار در روستاهای محروم سراسر کشور به روستائیان خدمات رایگان بهداشتی، درمانی و جراحی به صورت کاملا رایگان و با بدون هیچ گونه چشم داشت و امری خداپسندانه ارائه می دهند.

زیانلو با اشاره به اقدامات گروه جهادی پزشکی فائزین، اظهار کرد: این گروه در مدت یک و نیم ساله فعالیت خود در مناطق محروم استان های خراسان شمالی، هرمزگان و کربلای معلی خدمات جراحی، درمانی و دندانپزشکی ارائه داده است.

وی اضافه کرد: کاری که در سال 97 و همچنین در سال 98 انجام خواهیم داد توسعه مکانی فعالیت‌های جهادی است،اردوهای جهادی مخصوص برخی مناطق بوده است که سعی شده در این سال‌ها پزشکان بتوانند در هر جایی که می‌خواهند اقدام کنند.

زیانلو با بیان که اردوهای جهادی محدود به ایام تعطیلات در نوروز و تابستان بود، خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم که در ۳۶۵ روز سال دغدغه جهادی و خدمت به مردم کار شود از این رو در ایام نوروز سال 98، این گروه جهادی به مناطق محروم سیستان بلوچستان اعزام می شوند.

وی اظهار کرد: در اربعین سال 96 و سال جاری این گروه جهادی به مدت 7 شبانه روز در کربلای معلی با تجهیزات کامل پزشکی و دندانپزشکی به زائرین اباعبدالله الحسین (علیه السلام) خدمات ارائه دادند.

مسئول گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی فائزین با اشاره به عدم حمایت و پشتیبانی برخی ادارات شهرستان و استان، عنوان کرد؛ از مسئولین زیربط نسبت به وعده های داده شده، لباس عمل نپوشانده و متاسفانه ما را در میدان عمل رها کردند.

جواد زیانلو در پایان اظهار کرد: از همکاری و پشتیبانی ستاد اربعین استان خراسان شمالی و شهرستان مانه و سملقان، اداره شبکه بهداشت و داروخانه های استان و شهرستان و بسیج جامعه پزشکی به گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی فائزین تشکر ویژه داریم.

انتهای پیام / فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک