چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۲/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۱:۴۱ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۰۹:۱۴
بجنورد
۱۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۱۴۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ساعت ۶:۱۶
سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت معدن و تجارت استان خراسان شمالی:

۶ هزار و ۵۴۸ حلقه لاستیک در خراسان شمالی جذب شده است

سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت معدن و تجارت استان خراسان شمالی از جذب 6 هزار و 548 حلقه لاستیک در خراسان شمالی خبر داد.
6 هزار و 548 حلقه لاستیک در خراسان شمالی جذب شده است,

احمد پورکاظم، سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت معدن و تجارت استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد: از ابتدای تیر ماه سالجاری و در راستای اجرای طرح تامین لاستیک ناوگان سنگین در کمتر از 4 ماه تعداد 6 هزار و 548 حلقه لاستیک توسط عاملان بخش صنفی استان جذب شده است .

 

پورکاظم افزود : با توجه به رایزنی های صورت گرفته از آغاز طرح جذب و توزیع لاستیک ناوگان باری و مسافری روند اخذ نمایندگی های واحدهای تولیدی و شرکت های وارد کننده لاستیک در استان افزایش یافته است و در تمام برندهای لاستیک کانال های جذب سهمیه تعریف شده کشوری ایجاد و در حال گسترش است.

 

وی با بیان اینکه اختصاص تایر به ناوگان بر اساس پیمایش صورت گرفته توسط ناوگان خواهد بود، گفت: کلیه اطلاعات پیمایش ناوگان توسط همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل استان از سامانه اخذ و تایر های جذب شده در بین فعالان عرصه حمل و نقل توزیع خواهد شد .

 

سرپرست اداره تنظیم بازار ادامه داد: از 14 تیر ماه سالجاری بر اساس هماهنگی های صورت گرفته در کارگروه تنظیم بازار استان تا کنون تعداد 3 هزار و 740 حلقه لاستیک توسط سیستم حواله های صادره اداره کل راهداری و دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار استان توزیع شده است .

 

پورکاظم اضافه کرد :در ادامه تلاش های صورت گرفته جذب تایر سنگین تسریع و افزایش یافته و خوشبختانه وضعیت موجودی و جذب تایر در روزهای اخیر از روند توزیع تایر پیشی گرفته است .

 

سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت معدن و تجارت افزود : در خصوص تامین تایر ناوگان حمل و نقل همکاری و تلاش همه دستگاه ها و نهادها در راستای جذب توزیع و نظارت بهتر در بخش تامین لاستیک ناوگان حمل نقل بار و مسافر ضروری است .

 

وی خاطرنشان کرد: کلیه اطلاعات لاستیک های تولیدی و وارداتی از مبدا تا مرحله توزیع در سامانه های این وزارت خانه قابل رصد و پیگیری است  و کلیه مشخصات تایر ها و دریافت کنندگان تایر در سامانه جامع تجارت قابل رویت و نظارت خواهد بود .

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک