جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۳۹:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۵۵
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ساعت ۱۱:۳۵

غربالگری سرطان سینه در بیمارستان ها با اجرای کمپین روبان صورتی

با اجرای کمپین روبان صورتی به مدت یک هفته (10 الی 16 آذر ) غربالگری سرطان پستان در بیمارستان بنت الهدی و امام علی (ع) بجنورد انجام می شود.
غربالگری سرطان سینه در بیمارستان ها با اجرای کمپین روبان صورتی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، زهرا مویدی، سرپرست اداره مامایی معاونت درمان دانشگاه با بیان این مطلب گفت : در این کمپین تمامی زنان بالای 30 که شامل همراهان بیماران و مراجعه کنندگان می باشند ، در بیمارستان های مذکور توسط کارشناسان مامایی معاینه و افراد مشکوک به متخصیص زنان در بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد ارجاع داده می شوند.


« زهرا مویدی » تصریح کرد :هدف از اجرای این برنامه پیشگیری و درمان زودرس سرطان پستان است تا سطح کمی و کیفی زندگی بهبود یابد .


وی یادآورشد : بیشتر بانوان ایرانی در مرحله سوم و یا چهارم بیماری به پزشک مراجعه می کنند این در حالی است که بیش از 60 درصد بانوان جهان در مرحله اول مراجعه می کنند و بالطبع درمان موفق تری نیز دارند.


لازم به ذکر است غربالگری سرطان پستان برای زنان بالای ۳۰ سال در مراکز بهداشتی درمانی در طول سال و به عنوان برنامه روتین انجام می شود .

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک