جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۳۹:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۵۵
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ساعت ۸:۹

وقتی بنیاد مستضعفان چهره محرومیت را از روی شهرهای محروم می‌زداید+فیلم

با ورود بنیاد مستعضفان به شهرستان گرمی انتظار می‌رود چهره محرومیت و فقر از این شهرستان مرزی برداشته شود و شور و امید در بین جوانان منطقه ایجاد شود.
 وقتی بنیاد مستضعفان چهره محرومیت را از روی شهرهای محروم می‌زداید+فیلم ,

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، با ورود بنیاد مستعضفان به شهرستان گرمی انتظار می‌رود چهره محرومیت و فقر از این شهرستان مرزی برداشته شود و شور و امید در بین جوانان منطقه ایجاد شود و این بنیاد با اولویت‌بندی در شهرهای محروم کشور هع فهالیت ادامه می‌دهد.

این بنیاد که با رویکرد محرومیت‌زدایی در راستای منویات مثقام معظم رهبری فعالیت می‌کند براساس شاخص‌های مختلف شهرهای محروم را انتخاب می‌کند و در آن شهرها در راستای محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال گام برمی‌دارد.

شهرستان گرمی نیز که یکی از شهرهای محروم استان محسوب می‌شود به عنوان یکی از شهرهای محروم بنیاد مستعضفان انتخاب شده واجرای طرح‌های آبادانی و عمرانی شهر توسط بنیاد مستضعفان آماده شده است.

مقام معظم رهبری در سفر به استان فرموده بودند اگر می‌خواهید محرومیت را ببینید به شهرستان گرمی سفر کنید و این فرمایش مقام معظم رهبری مبنای کار بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی قرار گرفته تا چهره محرومیت از این شهر برداشته شود.

گرمی که یکی از شهرهای مرزی کشور است از وجود محرومیت‌ رنج می‌برد و بسیاری از جوانان فارغ‌التحصیل این مناطق بیکار بوده و شرمنده خانواه‌هایشان هستند.

مناطق روستایی این شهرستان وضعیت آنچنان خوبی ندارد و نیازمند عمران و ‌آبادانی است که انتظار می‌رود با حضور بنیاد مستضعفان تحول عظیمی در بخش اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هنری آبادانی این شهرستان ایجاد شود.

رئیس بنیاد مستعضفان انقلاب اسلامی گفت: یکی از اولویت‌های بنیاد مستضعفان پرداخت تسهیلات در مناطق محروم کشور است و در این زمینه برنامه‌ریزی شده 15 میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه به این شهرستان اختصاص یابد.

محمد سعیدی‌کیا اولویت‌های مهم بنیاد مستعضفان را اشتغال‌زایی و اجرای طرح محرومیت‌زدایی دانست و بیان کرد: باید برنامه‌ریزی مناسب و هدفمند داشته باشیم و رضایت همگان را بر لبان جاری کنیم که این موضوع بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون بنیاد مستضعفان در برخی از شهرهای محروم کشور حضور یافته و با همکاری مدیران ملی و مناطقی درصدد است مطالعات اولیه را برای عمران و آبادانی این شهرها انجام دهد تا عملیات اجرایی طرح و آبادانی مناطق محروم شروع شود.

سعیدی‌کیا از برنامه‌ریزی برای اجرای طرح عمران و آبادانی گرمی خبر داد و افزود: اگر چه اجرای این طرح زمان‌بر است ولی با حمایت و همکاری مسئولان تحول عظیمی در بخش اقتصاد و اشتغال منطقه ایجاد می‌شود.

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی این روزها برای عمران و آبادانی شهرهای محروم کشور پیشگام شده و این بار شهرستان گرمی اولویت بنیاد مستضعفان قرار گرفته است.

انتهای پیام/ش

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک