جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۳۹:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۵۵
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ساعت ۸:۲۴

ورزشکاران بهترین سفیران نظام در خارج از کشور هستند

همدان- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری همدان گفت: ورزشکاران با برافراشتن پرچم ایران بهترین سفیران نظام در خارج از کشور هستند.
ورزشکاران بهترین سفیران نظام در خارج از کشور هستند,

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم الماسی شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان همدانی حاضر در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ اظهار داشت: ورزشکاران ما با تمام مشکلات مالی و زیرساختی که برای معلولان وجود دارد با افتخارآفرینی به‌واقع کار بسیار بزرگی انجام داده‌اند.

وی افزود: این افتخارآفرینی محصول تلاش مسئولان، خانواده‌ها و همت ورزشکاران بوده و این ورزشکاران با معلولیتی که داشته‌اند کار بزرگی انجام داده‌اند و این تجلیل کوچک‌ترین کاری است که می‌توانیم برای قدردانی از آن‌ها انجام دهیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بابیان اینکه با محدودیت بر روی سکو قرار گرفتن نشان از هوش و ذکاوت این ورزشکاران دارد، گفت: قهرمانی این عزیزان شورونشاط بسیار خوبی را در سطح جامعه فراهم می‌کند و ورزشکاران چه معلول و چه سالم بهترین الگو برای جوانان هستند.

الماسی عنوان کرد: در دوران جنگ و دفاع مقدس هم شاهد بودیم جوانان ۲۰ و ۲۱ ساله کشور را پیش می‌بردند و امروز این جوانان در عرضه ورزش به رشد کشور کمک می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم تزریق امید به سطح جامعه بیان کرد: در کنار اصل ورزش؛ این ورزشکاران باعث می‌شوند مشکلات اجتماعی و ازجمله اعتیاد در سطح جامعه کاهش پیدا کرده و جوانان بیشتری به سمت ورزش گرایش پیدا کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری همدان عنوان کرد: امروز این ورزشکاران بهترین سفیران جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزها هستند که باعث افتخارآفرینی برای کشورمان می‌شوند و من از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک