جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۵ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۲
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۴۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ساعت ۱۲:۴

حاشیه های پررنگ تر از متن جلسه تکریم و معارفه استانداران خراسان شمالی

آیین تکریم محمدرضا خباز استاندار بازنشته خراسان شمالی و معارفه محمدعلی شجاعی استاندار جدید خراسان شمالی در حالی در سالن گلشن بجنورد برگزار شد که حاشیه ها بر متن این جلسه غلبه داشت.
حاشیه های پررنگ تر از متن جلسه تکریم و معارفه استانداران خراسان شمالی,

به گزارش عصر اترک، حضور رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی که چندی پیش به اتهام اختلاس دستگیر شده بود و هم اکنون به قید وثیقه آزاد است در آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید خراسان شمالی موضوعی بود که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

 

شعر خوانی مجید پورعیسی، معاون هماهنگی امور اقتصادی خراسان شمالی و  سرپرست چند هفته ای استانداری خراسان شمالی در ابتدای این آیین که شعر " باران که شدی مپرس این خانه کیست سقف حرم و مسجد و میخانه یکی است" مهدی مختارزاده از شاعران معاصر را به مولوی منتسب کرد از دیگر حواشی این جلسه بود.

 

عدم حضور هادی قوامی، نماینده مردم اسفراین در این آیین تکریم و معارفه نیز موضوع دیگری بود که زیر ذره بین رسانه های استان قرار گرفت.

 

یکی از رسانه های استان نیز ادامه آیین تودیع و معارفه در زمان پخش اذان ظهر را مورد انتقاد قرار داده بود.

 

درج نشدن نام کوچک محمدرضا خباز، استاندار قبلی خراسان شمالی نیز مورد توجه کانال های استان قرار گرفته بود و این عمل را به نوعی خوش استقبالی و بد بدرقه بودن تعبیر کرده بود.

 

تاکید مجری برنامه بر تشکر از معاونت سیاسی بابت امنیت و فضای آرامی که در این چند روز حاکم بوده نیزحاشیه دیگری بود که در کانال های تلگرامی استان مطرح شد با طرح این سئوال که  "مگر قرار بوده در این چند روز فضای استان پر تنش و متشنج باشد؟ علت چنین انتظاری چیست!؟".

 

به گزارش عصراترک، محمد علی شجاعی دهمین استاندار خراسان شمالی پس از محمدرضا خباز، محمدرضا صالحی، سید علی‌اکبر پرویزی، محمود احمدی بیغش، ابوطالب شفقت، محمد حسین جهانبخش، احمد مروج الشریعه، بهروز همتی و محسن نریمان است.

 

استان 863 هزار نفری خراسان شمالی سال 1383 تاسیس شد.

 

انتهای پیام/

  

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
ناشناس | 1397/09/17
3
0
این سایت فرصت طلب تند رو به دنبال بهانه های واهی برای یک معارفه است و این در حالی است که سراپای این سایت وحامیانش که در اقلیت مطلق هستند، سرشار از زیاده خواهی و غرور و یکه تازی ومنفعت طلبی است مطمئن باشید که هیچکس برای این بهانه های بی سروته شما تره هم خرد نمی کند که مثلا فلان فرد در یک مراسم نام شاعری را اشتباه گفته ؟!!شرم کنید این چه بهانه ای است !!!. جالب است که ندای وحدت هم سر می دهید . شما وحدت نمی خواهید بلکه منظورتان از وحدت این است که همه سرسپرده شما باشند واگر کسی مخالف طرز تفکر بسته و خودخواهانه شما باشد با دلایل واهی تمام تلاش خود را در جهت تخریب بکار می گیرید .این بهانه های شما که تحت عنوان حاشیه های این مراسم بیان کرده اید واقعا خنده دار است ونشانه عمق کینه توزی شما نسبت به دولت است . بنده یک شهروند عادی ام و سیاسی نیستم اما از خواندن این بهانه ها وفرصت طلبی شما حالم به هم خورد . شما حاضرید برای حفظ خودتان دولت که هیچ بلکه تمام ملت را تخریب کنید . حتما نویسنده کذایی این مطالب را هم تشویق کرده اید چون سعی کرده دولت را تخریب کند . هر چیزی که با افکار شما سازگار نباشد باید از بین برود .
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک