دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ساعت ۱۲:۳۸

تعطیلی دبیرستان دخترانه خراسان شمالی بخاطر نبود وسیله گرمایشی

دانش آموزان دبیرستان دخترانه ام البنین روستای یکه سعود از توابع شهرستان راز و جرگلان بخاطر نبود وسیله گرمایشی سر کلاس درس حاضر نشدند و مدرسه را به تعطیلی کشاندند.
تعطیلی دبیرستان دخترانه خراسان شمالی بخاطر نبود وسیله گرمایشی,

به گزارش عصراترک، دبیرستان نوساز "ام البنین" به شوفاژ مجهز است اما به دلیل مشکلاتی که در بخش موتور خانه وجود دارد  تاکنون امکان استفاده از این وسیله گرمایشی در این دبیرستان وجود نداشته است.

 

در پی بارش های اخیر و کاهش شدید دما و در پی آن نبود وسایل گرمایشی در این واحد آموزشی، دانش آموزان سر کلاس درس حاضر نشدند و مدرسه را به تعطیلی کشاندند.

 

عبدالغفور خادمی عضو انجمن اولیای دبیرستان ام البنین در این باره با بیان اینکه امکان استفاده از شوفاژ بخاطر مشکلات فنی وجود در این دبیرستان وجود ندارد، گفت: محل نصب بخاری نفتی نیز در این مدرسه تعبیه نشده تابشود از آن تا زمان حل مشکل شوفاژ استفاده کرد.

 

خادمی اظهار کرد: امروز تعداد اندکی از ۱۰۵ دانش آموز این مدرسه سر کلاس درس حاضر شدند اما سایر دانش آموزان این مدرسه سر کلاس حاضر نشدند .

 

وی با بیان اینکه دانش آموزان از ابتدای سال جاری در این مدرسه نوساز مستقر شده اند، افزود: جهت گرم کردن این مدرسه از پکیج شوفاژ استفاده شده است در حالی که هنوز همه جای یکه سعود گاز کشی نشده است.

 

خادمی تصریح کرد: برق این دبیرستان نیز جوابگوی موتورخانه آن نخواهد بود چرا که موتورخانه نیاز به برق سه فاز دارد در حالی که برق این دبیرستان تک فاز است.

 

عبدالخالق درخشان یکی از اولیا نیز با ابراز نگرانی از ادامه دار شدن تعطیلی مدرسه و ضربه به درس فرزند خود گفت:  دخترم در پایه یازدهم تحصیل می کند که به دلیل سرد بودن مدرسه امروز به مدرسه نرفت .

 

وی به نقل از دخترش اظهارکرد: سرمای مدرسه غیر قابل تحمل است.

 

وی افزود: یک سال است که این مدرسه از طرف نوسازی تحویل گرفته شده است اما سوال ما این است که چرا ناقص تحویل گرفته شده  و چرا مشکل موتورخانه را حل نکردند؟

 

وی گفت: علاوه بر دختران یکه سعود پایین برخی دانش آموزان روستای یکه سعود بالا و کلاته خادمی ها و کلاته حاجی بشم در این مدرسه تحصیل می کنند.

خبرنگار : رحیمی

انتهای پیام /

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک