سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۴۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۰۴
بجنورد
۱۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس گفتگو | کد خبر: ۲۸۱۶۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ساعت ۶:۳۹
مدیر توسعه ارتباطات و برندینگ شرکت هواپیمایی اترک:

فعالیت هواپیمایی اترک تعلیق شده است

مدیر توسعه ارتباطات و برندینگ شرکت هواپیمایی اترک از تعلیق فعالیت شرکت هوا پیمایی اترک خبر داد و گفت: تعلیق فعالیت های عملیاتی به معنای لغو مجوز فعالیت نیست.
فعالیت هواپیمایی اترک تعلیق شده است,

داود ربیعی، مدیر توسعه ارتباطات و برندینگ شرکت هواپیمایی اترک در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد:  تنها سازمان هواپیمایی کشوری مرجع صدور پروانه بهره برداری عملیاتی و یا لغو مجوز پروازی ایرلاینها است و هم اکنون این سازمان مجوز شرکت هواپیمایی اترک را لغو نکرده است.

 

وی افزود: پروانه بهره برداری عملیاتی، مجوزی دارای اعتبار یک ساله و نهایت سه ساله است که تمامی شرکت های هواپیمایی با فعالیت های مختلف مرتبط ، پس از ممیزی توسط سازمان هواپیمایی کشور و مشروط به تطبیق با مقررات حاکمیتی صادر می شود و امری بدیهی در تداوم و یا عدم تداوم فعالیت شرکت های هواپیمایی است.

 

ربیعی تصریح کرد: شرکت هواپیمایی اترک در حال حاضر به دلیل خروج ناوگان از چرخه عملیاتی خود ، پیگیر اصلاح ساختار ، تدوین راهبرد جدید کسب و کار و مذاکره جهت اجاره چند فروند هواپیما برای آماده سازی اخذ پروانه بهره برداری عملیاتی و ازسرگیری فعالیت های خود است.

 

وی در خصوص بازداشت مالک این شرکت هواپیمایی نیز گفت: شرکت هواپیمایی اترک یک مالک ندارد و سهام این شرکت هواپیمایی در اختیار افراد متعددی است.

 

مدیر توسعه ارتباطات و برندینگ شرکت هواپیمایی اترک افزود: مشکل مالی پیش آمده تنها برای یکی از اعضای مجمع سهامداران بوجود آمده و حضور و عدم حضور وی تاثیری در فعالیت این شرکت و موضوع قانون تجارت ندارد.

 

ربیعی در خصوص فروش هواپیماهای این شرکت به شرکت هواپیمایی دیگری به نام ایر تور (Air Tour) گفت: این تصمیم در راستای تجهیز و نوسازی ناوگان هواپیمایی توسط هیات مدیره قبل انجام شده که سه فروند ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی اترک به شرکت ایرتور واگذار شده و هنوز مباحث مالی و تعهدات شرکت خریدار بابت این واگذاری به پایان نرسیده است‌.

 

وی با بیان اینکه امیدواریم فعالیت این شرکت با تامین هواپیماهای جدید از تابستان سال آینده آغاز شود، خاطر نشان کرد: در این بازه زمانی که فعالیت شرکت در حال تعلیق است به دنبال تغییر ساختارها به منظور افزایش کیفیت خدمات و حفظ سرمایه های ملی در حوزه حمل و نقل هوایی کشور ، هستیم.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک