چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۶۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ساعت ۱۰:۵۶

۱۱۷ کیلومتر راه روستایی در دست اجرا در شهرستان فاروج

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : 117 کیلومتر راه روستایی در دست اجرا در شهرستان فاروج داریم .
117 کیلومتر راه روستایی در دست اجرا در شهرستان فاروج ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، علی علیمردانی اظهار داشت : بیش از 10 کیلومتر راه روستایی در شهرستان فاروج آماده آسفالت داریم که به محض مساعد شدن شرایط جوی، آسفالت این محورها انجام خواهد شد .

وی به اعتبار پروژه های راه روستایی شهرستان اشاره کرد و افزود : اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل پروژه های راه روستایی در شهرستان فاروج 488 میلیارد ریال است که با تزریق این اعتبار و احداث این محورها ، شاخص برخورداری از راه های روستایی این شهرستان ارتقا پیدا خواهد کرد .

مهندس علیمردانی اضافه کرد : در سال 97 نیز 7 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان آسفالت کردیم که هدف ما در نگاه استانی به صورت میانگین، آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی در استان است و مطالبات پیمانکاران این بخش در شهرستان حدود 21 میلیارد ریال است که تلاش میکنیم تا مطالبات را کمتر کنیم .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک