یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۳۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۵:۲۳
بجنورد
۳۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۶۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۸:۴۰

سرمربی تراکتورسازی استعفا داد +عکس

سرمربی تراکتورسازی استعفا داد +عکس,

به گزارش مشرق، محمد تقوی، سرمربی تیم تراکتورسازی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از سمت خود کناره گیری کرد.

در یادداشتی که او به همین بهانه منتشر کرده می‌خوانیم: «از زمانی که مسئولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد. کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ، مربی بزرگ می‌خواهد موجب شده بود که بعضی از فرصت طلبان با این حربه کهنه و نه چندان مؤثر تمرکزم را از من بگیرند اماحمایت و پشتیبانی کامل مالک، زنوزی و مدیر عامل وقت، اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمان‌ها با محبت‌هایشان شرمنده ام می‌کردند موجب شده بود تا تیم از هم گسخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد. در حال حاضر و با توجه به سیاست‌های باشگاه وتردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسئولین باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود. موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سرزاوارش است دست پیدا کند.

از تمای ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصاً آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا، مسئولین تدارکات تیم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم حضوری در خدمتشان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خدا حافظی با آنان را نداشتم. یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خون گرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهتران دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم.»


محمد تقوی در حالی از سمت خود استعفا کرد که بعد از حضور در رأس کادر فنی تیم به جای جان توشاک نتایج خوبی گرفت و این در حالی بود که وی پیش از این سرمربیگری در تیم‌های لیگ برتری را تجربه نکرده بود. با این استعفا خبر حضور مربی خارجی در رأس کادر فنی تیم تراکتورسازی قوت می‌گیرد. ضمن اینکه زمزمه‌هایی مبنی حضور این مربی جوان در تیم نساجی به گوش می‌رسد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک