دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۰:۵۳ - اذان ظهر:۱۲:۴۳:۱۵ - اذان مغرب:۱۹:۲۵:۵۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ساعت ۱۲:۵

تهدیدات دولتمردان آمریکا همانند قول هایشان هیچ اعتباری ندارد/قناعت از نشانه های جامعه تکامل یافته ایمانی است

ائمه جمعه خراسان شمالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ها با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری بر بی اعتبار بودن تهدیدات و قول های آمریکااشاره کرده و بر لزوم قناعت و دوری از اشرافی گری در زندگی تاکید کردند.
تهدیدات دولتمردان آمریکا همانند قول هایشان هیچ اعتباری ندارد/قناعت از نشانه های جامعه تکامل یافته ایمانی است,

به گزارش عصر اترک از اسفراین حجت الاسلام محمدیان، امام جمعه شهرستان اسفراین در خطبه های این هفته نماز جمعه  با اشاره به خصوصیات رهپویان قران و عترت گفت: یکی از خصوصیات افراد قرانی این است که لجوج و لجباز نیستند ، چرا که لجبازی باعث آبرو ریزی خود افراد می شود.

حجت الاسلام محمدیان دیگر خصوصیت افراد قرانی را حافظ رسومات قرانی دانست و گفت:  رواج رسومات غلط در مراسمات عروسی و عزا نشانه دوری از آموزه های قرآن عنوان کرد.

امام جمعه شهرستان با اشاره به نقش حضرت زینب در واقعه کربلا تصریح کرد:  هنرنمایی حضرت زینب در کربلا بود که امروزه میبینیم سران عشایر عراق چگونه در اربعین از مردم استقبال می کنند و تنها کسی که مظلومیت امام حسین را به گوش همه رساند حضرت زینب بود.

حجت الاسلام محمدیان گفت: وجه اشتراک بین جنگ جمل و فرار شاه از ایران بریدن دست و پای شتر غرور است.

امام جمعه شهرستان با اشاره به سفر استاندار خراسان شمالی به اسفراین خاطر نشان کرد: در جلسه شورای اداری شهرستان یک مدیریت عالی و بدون نقص مشاهده کردیم چرا که استاندار حرفه ای ضعف های پنهان اداری و مدیریتی مسولین شهرستان را بیرون می کشیدند و به آنها تذکر می دادند.

 

قناعت از نشانه های جامعه تکامل یافته ایمانی است
 حجت الاسلام کوثری امام جمعه شیروان در خطبه های این هفته گفت: یکی از نشانه های جامعه تکامل یافته ایمانی قناعت کردن در زندگی و دوری از حرص و ولع است.

وی تاکید کرد: انسان کمال یافته مرض حرص را از وجود خود دور می سازد چراکه حریص همیشه فقیر است ولو اینکه مالک دنیا شود.

 امام جمعه شیروان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: سزاوار است مسوولین و مردم هشدارها و تذکرات رهبر بزرگوار را جدی بگیرند و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و استفاده از ظرفیت های مادی و انسانی و نیروی جوانان را اولویت کاری خود قرار دهند و فرصت نعمت خدمتگزاری به مردم را غنیمت شمارند و با پرهیز از اشرافی گری و اسراف در حفظ بیت المال بکوشند.

 امام جمعه شیروان با گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) گفت: امروز باید فرهنگ زینبی را که عفاف و حجاب و ایثار و شجاعت و مقاومت و ولایتمداری و مبارزه جانانه با طاغوت است را سرلوحه سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را که خواستگاه حضرت زینب بوده است را با شکوه هر چه تمام تر برگزا  کنیم و توطئه دشمنان را که بی ثبات کردن ایران و مایوس کردن مردم و فاصله انداختن بین مردم و مسوولین می باشد را خنثی سازیم.

 امام جمعه شیروان بر حفظ ارکان انقلاب اسلامی و مقابله با شایعه پراکنی از سوی رسانه های بیگانه را خواستار شد.

 

تهدیدات دولتمردان آمریکا همانند قول هایشان هیچ اعتباری ندارد


 امام جمعه موقت بخش سنخواست گفت: افرادی درداخل کشورهستند که دلخوش به تعهد آمریکایی ها بوده و هستند . 

 حجت الاسلام خراشایی با بیان اینکه این افراد الان از تهدیدات آمریکایی ها  دم می زنند گفت : باید به این افراد گفت که تهدیدات آمریکا هیچ است .

وی افزود: تهدیدات دولتمردان آمریکا همانند قول هایشان هیچ اعتباری ندارد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک