شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۶۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ساعت ۹:۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

طرح استانی شدن انتخابات نیازمند تکمیل است

نماینده مردم فاروج با بیان اینکه طرح استانی شدن انتخابات نیاز مند تکمیل است، گفت: در حال مطالعه طرح هستم و هنوز به جمع بندی نهایی در خصوص آن نرسیده ام.
 طرح استانی شدن انتخابات نیازمند تکمیل است,

هادی شوشتری، نماینده مردم فاروج در گفتگو با خبرنگار عصراترک با بیان استدلالی از موافقین طرح استانی شدن انتخابات اظهارکرد: این گروه معتقد هستند در شرایط فعلی اکثریت نمایندگان، مخصوصا نمایندگان شهرستان ها و غیر کلان شهرها درگیر مسائل جزئی و اجرایی در شهرستانها، بخش ها و روستا هستند فرصت تمرکز بر مسائل کلان و فراملی از آنها گرفته شده است.

شوشتری ادامه داد: براین اساس استانی شدن انتخابات را فراقت از مسائل روزمره و جاری دانسته و امیدوارند با اجرایی شدن این طرح بتوانند مسائل ملی و فراملی را پیگیری کنند.

نماینده مردم فاروج خاطر نشان کرد: در مقابل مخالفان این طرح با بین دلایلی معتقدند که نماینده حلقه واسط بین مردم  و حاکمیت است و با استانی شدن انتخابات این حلقه رابط از بین خواهد رفت.

وی افزود: طبیعتا وقتی طرحی در مجلس مصوب می شود برای عدم مغایرت با قانون اساسی به شورای نگهبان ارجاع می شود، قاعدتا نمی شود پیش داوری کرد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک