سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۴۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۰۴
بجنورد
۱۷° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۱۷۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ساعت ۱۱:۳۸
در جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان با سرپرست فدراسیون عنوان شد؛

رقابت های کشتی پهلوانی آسیا در خراسان شمالی برگزار می شود

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی آسیا، سال آینده در استان خراسان شمالی برگزار می شود.
رقابت های کشتی پهلوانی آسیا در خراسان شمالی برگزار می شود,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حمید بنی تمیم در زمینه دیدار صبح امروز با کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی در محل فدراسیون کشتی اظهار داشت: در این دیدار در زمینه دو موضوع کشتی پهلوانی و کشتی با چوخه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات خوبی گرفتیم.

وی ادامه داد: در این جلسه با توجه به علاقمندی شجاعی استاندار خراسان شمالی و هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و پهلوانی و فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی مقرر شد تا رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی آسیا را سال آینده در این استان برگزار کنیم.

بنی تمیم تصریح کرد: هماهنگی اولیه در این زمینه صورت گرفت و قرار شد پس از برگزاری جلسه میان متولیان امر از جمله وزارت ورزش و آقایان مهرعلیزاده و حیدری روسای فدراسیون های جهانی زورخانه ی و کشتی پهلوانی، ما مکاتبات لازم را در این راستا با اتحادیه جهانی کشتی و شورای کشتی آسیا انجام دهیم.

بنی تمیم تاکید کرد: همچنین مقرر شد امسال رقابت های کشتی باچوخه در گود زینل خان اسفراین در روز 14 فروردین ماه با دعوت از سه کشور خارجی بصورت بین المللی برگزار شود که تفاهمات لازم در این زمینه صورت گرفت.

وی در پایان در مورد برخی شایعات در زمینه تغییر در حوزه دبیری فدراسیون کشتی خاطر نشان کرد: اخلاقی با توجه به تجاربی که کسب کرده و توانمندی های که دارد امور مربوط به خود را در بخش انستیتو کشتی انجام می دهد و رضا لایق نیز با عنایت به سابقه همکاری چند ساله و تعامل فی مابین و رابطه کاری مناسب، امور فدراسیون کشتی را در حوزه دبیری به شکل خوبی دنبال می کند.

 

انتهای پیام/ ر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک