دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۶:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۹:۴۸:۱۵
بجنورد
۲۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ساعت ۷:۲۵
علی لاریجانی:

بودجه کشور باید بر اساس عملکرد تدوین شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه کشور باید بر اساس عملکرد تدوین شود و چگونگی فعال‌تر شدن فعالیت‌های عمرانی با کمک مردم مدنظر قرار گیرد.
بودجه کشور باید بر اساس عملکرد تدوین شود,

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در خصوص بودجه ٩٨ تاکید داشتند که بودجه سال آتی باید متناسب با شرایط تحریم، تغییرات لازم را داشته باشد که در این راستا جلساتی برگزار شد.

وی تصریح کرد: بر اساس این جلسات مشخص شد که باید در ساختار بودجه ریزی کشور تغییراتی اعمال شود، حجم دولت باید بر اساس سیاست‌های کوچک سازی و چابک سازی این مجموعه شکل گیرد و سطح بهره وری کار در بخش‌های مختلف ارتقا یابد که تحقق این امر مستلزم وجود نظامات خاصی است.

لاریجانی اضافه کرد: بودجه کشور باید بر اساس عملکرد تدوین شود و چگونگی فعال‌تر شدن فعالیت‌های عمرانی با کمک مردم مد نظر قرار گیرد که این امر در فرصت کوتاه و در بودجه ٩٨ امکان تحقق ندارد و باید مکانیزم آن کاملاً مشخص باشد.

وی گفت: تصمیم بر این است که در ٤ ماهه نخست سال آینده ساختارها متناسب با شرایط کشور و با نقش دادن به مردم در اقتصاد و ساماندهی بودجه کشور به نحوی که بودجه عمرانی کشور بهتر شود اصلاح شود و در صورتی که لزوم اصلاح بودجه ٩٨ وجود داشته باشد، این اصلاحیه به مجلس تقدیم شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص سفر خود به استان مرکزی افزود: استان مرکزی در حوزه صنعت فعال است و این سفر به منظور آشنایی با وضعیت استان انجام شده است تا در صورت امکان کمک، اقدامات لازم انجام گیرد.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک