سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۱۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۱۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ساعت ۹:۳۱

نخستین مجتمع چندمنظوره آستان قدس رضوی در بجنورد کلنگ زنی شد

مسئول ‌نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان ‌شمالی از کلنگ زنی نخستین مجتمع چندمنظوره آستان قدس رضوی در بجنورد خبر داد.

محمد اکبرزاده، مسئول ‌نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان ‌شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک گفت: صبح امروز نخستین مجتمع چند منظوره آستان قدس رضوی در بجنورد مرکز استان با حضور روحانیون، فرماندار، فرماندهی انتظامی و مدیران کل کلنگ زنی شد.

وی ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت 5000 متر مربع، زیربنای 4000 مترمربع با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان به مدت دو سال مدت ساخت، توسط معاونت فنی، عمرانی و موقوفات آستان قدس رضوی در دست اقدام است.

اکبرزاده بخش درمانی، فرهنگی، مذهبی، خدمات، سالن اجتماعات، کتابخانه، داروخانه از جمله بخش های مختلف این مجتمع چند منظوره اعلام داشت.

وی در انتها گفت: لازم به ذکر است که استفاده از این مجتمع برای عموم مردم است و خانواده های محرومین از بخش های درمانی آن به صورت رایگان بهره مند می شوند.

 

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک