دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۶:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۹:۴۸:۱۵
بجنورد
۲۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۷۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ساعت ۱۳:۲۵

وزیر سابق بهداشت در بیمارستان فارابی حضور یافت

وزیر سابق بهداشت با حضور در کنفرانس هفتگی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، فعالیت دوباره خود در بیمارستان فارابی را از سر گرفت.
وزیر سابق بهداشت در بیمارستان فارابی حضور یافت,

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدحسن هاشمی وزیر سابق بهداشت پس از چند سال وقفه در کنفرانس هفتگی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان فارابی حاضر شد تا فعالیت های آموزشی - درمانی خود در کسوت استادی گروه چشم را ادامه دهد.

سید حسین صدرالسادات رئیس بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی، گفت: از زمان استعفای دکتر هاشمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، مصرانه پیگیر بازگشت ایشان به جمع اساتید گروه چشم پزشکی بودند.

وی، ابراز امیدواری کرد حضور مجدد وزیر سابق بهداشت در بیمارستان فارابی موجب ارتقاء گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شود.

این در حالی است که در سال گذشته نیز سایت وزارت بهداشت با انتشار فیش حقوقی ۸ میلیون تومانی مربوط به بیمارستان دولتی فارابی خبر از فعالیت همزمان قاضی زاده در این بیمارستان داده بود.

علی جعفریان رئیس وقت دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص پرداخت های دانشگاه علوم پزشکی گفته بود: در جایی دیدم یک فیش حقوقی وجود دارد که با مبلغ ۲۲۸ میلیون تومان منتسب به وزیر بهداشت عنوان شده است. وزیر بهداشت چون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و ابلاغ وی را بنده امضا می کنم تاکید می کنم که ایشان حقوق ۸ میلیون تومانی قبل از کسر مالیات از دانشگاه دریافت می کند و هیچ گونه پرداخت دیگری به ایشان در دانشگاه و وزارت بهداشت صورت نمی گیرد و از نهاد ریاست جمهوری نیز مبلغی به عنوان فوق العاده مدیریت در حد ۴ میلیون تومان دریافت می کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک