دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۵:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۳۶ - اذان مغرب:۱۹:۴۹:۳۶
بجنورد
۲۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۰:۴۶
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان:

ایرانی از هیچ قدرتی فرمان نمی برد/رفع مشکلات مردم، متن کار مدیران باشد

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران، مستقل ترین نظام و ملت ایران، مستقل ترین ملت در دنیا است وامروز ایرانی از هیچ قدرتی فرمان نمی برد.
 ایرانی از هیچ قدرتی فرمان نمی برد/رفع مشکلات مردم، متن کار مدیران باشد,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، آیت الله سید احمد حسینی خراسانی، نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری امروز در مراسم 22 بهمن ماه 97 در محل مصلی شهر بجنورد اظهار کرد: 40 سالگی نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی 40 سال شوکت، عزت، سربلندی ملت، افتخار، استقلال، صبر و مقاومت است که گوارای وجود این ملت باشد.
آیت الله حسینی خراسانی همچنین 40 سالگی نظام جمهوری اسلامی ایران را 40 سال جوانمردی و حماسه آفرینی نامید و افزود: این افتخار نثار وجود رهبر باد.
وی همچنین عنوان کرد: در قرآن کریم آیات فراوانی است که ملت ایران، کشور و نظام ایران می توانند از مصادیق بارز این آیات باشند.
وی همچنین در همین باره بیان کرد: آیات پنجم، ششم، هفتم و سی و چهارم سوره ابراهیم و آیه بیستم سوره مائده در قرآن کریم، تفسیر اجتماع عظیم و حماسی ملت بزرگ ایران است.
آیت الله حسینی خراسانی گفت: خدا به این ملت و نظام ارزش هایی داده که به هیچ ملت دیگری نداده است.
وی افزود: امروز زیر این آسمان و روی این کره زمین، هیچ نظامی، کشوری و ملتی همانند نظام، کشور و ملت ایران پیدا نمی شود.
وی اظهار کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران، مستقل ترین نظام و ملت ایران، مستقل ترین ملت در دنیا است که هیچ قدرتی نمی تواند امروز ادعا کند که به ایران فرمان می دهد.
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان تصریح کرد: امروز ایرانی از هیچ قدرتی فرمان نمی برد.
وی همچنین با اشاره به حضور گسترده مردم در اجتماع 22 بهمن ماه 97 در سراسر کشور، بیان کرد: پیام این اجتماع، پیام این حماسه و پیام این رستاخیز بزرگ ملت ایران در این تولد چهل سالگی انقلاب به دنیا این است که این مردم پای انقلاب خود ایستاده اند، می ایستند و خواهند ایستاد.
وی افزود: پیام دیگر این اجتماع بزرگ ملت ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه 97 آن است که این ملت، این انقلاب را از آن خود می دانند و با تمام توان خود از این انقلاب نگهداری می کنند.
آیت الله حسینی خراسانی گفت: پیام دیگر این حماسه مردمی در چهل سالگی انقلاب به شهیدان است که ای سرداران، ای امیران، ای دلاوران، ای مجاهدان ما با شما پیمان می بندیم که امانت شما را ( انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران) را حفظ خواهیم کرد.
وی افزود: پیام دیگر این حضور میلیونی مردم در این روز به مقام معظم رهبری است که این ملت همراه، یار و یاور شما هستند و خواهند ماند.
وی همچنین بیان کرد: دیگر پیام این اجتماع گسترده مردمی در روز تولد چهل سالگی انقلاب قدردانی از زحمات مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان گفت: پیام آخر این حضور میلیونی ملت ایران در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی ایران آن است که ای مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران و ای مدیران کشور خدمت، عدالت و همت برای این مردم داشته باشید.
وی تصریح کرد: ای مدیران کشور به متن بپردازید و از حاشیه اجتناب کنید.
وی گفت: ای مسئولان و ای مدیران امروز متن کار شما باید رفع مشکلات بیکاری و معیشتی این ملت باشد.
آیت الله حسینی خراسانی عنوان کرد: همانطور که امروز این ملت با حضور خود در صحنه از نظام جمهوری اسلامی ایران محافظت کرده اند، حال شما دل این مردم، شهیدان، رهبر و امام عصر را شاد کنید.
انتهای پیام/

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک