سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۱۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۱:۴۵
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی:

راه درمان فتنه های سیاسی، بصیرت افزایی مردم است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: راه درمان فتنه های سیاسی، بصیرت افزایی مردم و حضور آگاهانه آنان در صحنه های مختلف است.
راه درمان فتنه های سیاسی، بصیرت افزایی مردم است,

به گزارش عصر اترک، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی در مراسم راهپیمایی و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر آشخانه با اشاره به حضور باشکوه ملت ایران در صحنه های انقلاب، عنوان کرد: این حضور پرشور پیام بیعت ملت ایران با ولایت فقیه و نظام انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان صادر می کند.

حجت الاسلام آزموده پیام دیگر این حضور باشکوه مردم را به مسئولان خطاب کرد و گفت: مسئولان بدانند ملت ایران همانند گذشته حضورشان در تمام صحنه ها به اثبات رسانده اند، امروز از شما توقع می رود که تجدید قوا کنید و نگاه تان به داخل کشور باشد.

 وی افزود؛ نگاه مسئولان باید به جوانان، نخبگان و نقاط قوت منابع انسانی و طبیعی داخل باشد و کار نظام و انقلاب را با این نگاه جلو ببرید.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با بیان این که دشمن نمی خواست انقلاب چهلمین سالگرد خود را ببیند، خاطر نشان کرد: به حول قوه الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت ملت ایران اکنون جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بی نظیر برگزار شد.

وی تصریح کرد: دشمن به واسطه جنگ روانی و ابزار های رسانه ای و تبلیغات در فضای مجازی، بعد روانی ملت ما را تحت تاثیر داده است که راه علاج این توطئه ها، روشنگری و آگاه سازی مردم است.

حجت الاسلام آزموده تکیه بر اقتصاد مقاومتی را در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران کار ساز دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی تکیه بر جوانان خوش فکر ایرانی و اینکه مردم و مسئولان جلوی اسراف، اشرافی گری و زیاده خواهی را بگیرند.

وی دشمنی کشورهای استکباری را با عقد قرارداد های AFTF, CFT و پالرمو در قالب جنگ سیاسی عنوان کرد و گفت: دشمنان با تحمیل قراداد های ننگین می خواهند ایران را تضعیف کنند، در حالیکه ما با دشمنی آنان بزرگ شده ایم و برای این امنیت و آرامش شهدای مدافع حرم، شهدای هسته ای و شهدای دفاع مقدس تقدیم کرده ایم.

حجت الاسلام آزموده راه درمان فتنه های سیاسی را بصیرت افزایی مردم دانست و تاکید کرد: در انتخابات با چشم باز و با بصیرت انتخاب کنید، کسانی را وارد مجلس، شورای اسلامی و دیگر نهادها کنید که درد مردم را بفهمند، برای مردم کار کنند و مدافع خون شهدا باشند.

وی در پایان افزود: پیام دیگر این حضور پر شور و باشکوه مردم در سراسر ایران اینست که کشورهای استکباری و عربستان از اقتدار و امنیت ایران ناراحت باشید و از این ناراحتی بمیرید و به زباله دان تاریخ واصل شوید.

انتهای پیام/ فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک