سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۲/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۴۸:۲۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۵۲:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ساعت ۱۲:۵۸
امام‌جمعه بجنورد:

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه مسئولان را سنگین کرد/ مجمع تشخیص مصلحت نظام روز تاریخی را در پیش دارد

امام جمعه بجنورد با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور و استان خراسان شمالی گفت: این حضور وظیفه مسئولان را سنگین تر کرد.
حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه مسئولان را سنگین کرد/ مجمع تشخیص مصلحت نظام روز تاریخی را در پیش دارد,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خطبه های نماز جمعه این هفته در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد اظهار کرد: 110 هزار نفر در مرکز استان و در سایر شهرستان ها نیز از 15 تا 70 درصد افزایش حضور داشتیم.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: مسئولان باید از مردم درس وفاداری بیاموزند و در مسیر خدمت به مردم بهتر از گذشته گام بردارند.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه بجنورد پیام رهبر انقلاب در پی حضور گسترده مردم را نشانه‌ای از تواضع در برابر ملت دانست و افزود: ملت ما هرسال متفکرانه و با تحلیل، حضور پرشورتری را در ۲۲ بهمن رقم می‌زنند.

وی همچنین دعوت به جامعه سازی و مبارزه با ناهنجاری‌ها، دعوت به معنویت و اخلاق را ازجمله فرازها پیام رهبر انقلاب عنوان کرد و گفت: مرزی بندی با اروپا و آمریکا و عدم تسلیم در برابر دیکته آنان برداشتی مهم از پیام رهبر انقلاب است.

امام‌جمعه بجنورد افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام روز تاریخی را در پیش دارد و باید بداند که پیشنهادهای اروپاییان همچون سخنان آمریکا قابل‌اعتماد نیست و نسبت به ایجاد برجام دیگری باید مراقبت کنند.

وی با هشدار نسبت به ایجاد قراردادهای ننگین در کشور تصریح کرد: باید به‌دوراز عجله و شتاب‌زدگی، از تحمیل قراردادی ننگین بر ملت جلوگیری شود و سرنوشت خوبی را برای ملت رقم بزنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی همچنین با تسلیت به خانواده پاسداران شهید، گفت: دشمن از بس ناراحت حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود که خواست این شادی بزرگ را مسئله دار کند غافل از اینکه شهیدان برکت نظام هستند و با شهادت چند نفر اراده ملت ما سست نمی شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک