سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۲/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۴۸:۲۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۵۲:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ساعت ۱۲:۰
واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

استیضاح روحانی کار تبلیغاتی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: وقتی نرخ دلار بالا می‌رود بیشترین فشار به دولت می‌آید و دولت هم هیچ وقت نمی‌خواهد در رابطه با قیمت دلار بازی سیاسی کند.
استیضاح روحانی کار تبلیغاتی است,

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: وقتی نرخ دلار بالا می‌رود بیشترین فشار به دولت می‌آید و دولت هم هیچ وقت نمی‌خواهد در رابطه با قیمت دلار بازی سیاسی کند.

 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: دولت همه تلاش خود را می‌کند تا قیمت دلار پایین بیاید.
 
وی در پاسخ به سوالی درباره برگزاری رفراندوم درخصوص FATF، گفت: ما در این رابطه هیچ بحثی در دولت نکرده‌ایم.
 
واعظی همچنین گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی زیر نظر آقای جهانگیری منظم برگزار می شود.
 
وی در خصوص تشکیل دفتر مالی چین در ایران گفت: چارچوب مشخص شده و قرار است دفتر متناظر در ایران ایجاد کنیم. به همین دلیل لازم بود در شرایط جدید روابط ما تنظیم شود. با توجه به دعوتی که از دکتر لاریجانی رئیس مجلس برای بازدید از چین صورت گرفته بود آقای روحانی تصمیم گرفتند پیامی را برای رئیس جمهور چین ارسال و همچنین تعدادی از اعضای کابینه را همراه رئیس‌مجلس به چین اعزام کنند تا این سفر به یک سفر کاری تبدیل شود.
 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور تصریح کرد:  بر اساس خبرهایی که تا شب گذشته از مذاکرات انجام شده میان دو طرف، به من رسیده است  روند مذاکرات در حوزه بانکی و دیگر بخش ها بسیار خوب بوده و امروز آقای لاریجانی با رئیس جمهور چین دیدار دارد که امیدواریم نتیجه این مذاکرات بتواند شرایط بهتری را ایجاد کند.
 
واعظی ادامه داد: چین، روسیه، هند و تعداد دیگری از کشورهایی که با کشورمان همکاری دارند ابراز علاقه کردند که با کانال مالی ایجاد شده توسط اروپایی‌ها همکاری داشته باشند و از کانال مالی اروپا استفاده کنند.
 
وی در مورد شایعه استعفای روحانی و طرح استیضاح برخی نمایندگان مجلس، گفت: اینکه مخالفین چه در سر دارند موضوع جدیدی نیست.
 
واعظی ادامه داد: دولت دست مردم است و آنها تصمیم می گیرند و آقای روحانی در کار مصمم است؛ چرا ایشان باید استعفا بدهد. وی آمده که مشکلات کشور را حل کند.
 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: از همه می خواهیم دست به دست هم دهند تا بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم، در این شرایط چرا باید استعفا دهیم.
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک