سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۲/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۴۸:۲۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۵۲:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ساعت ۱۳:۱۴
امام‌جمعه بجنورد:

استفاده از پوشش های نامناسب غربی هضم شدن در فرهنگ غرب است

امام جمعه بجنورد عدم رعایت معماری دینی و حرکت در راستای فرهنگ غربی و استفاده از پوشش نامناسب غربی مصداق هضم شدن در فرهنگ غرب است.
 استفاده از پوشش های نامناسب غربی هضم شدن در فرهنگ غرب است,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خطبه های این هفته نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ایشان را بهترین الگو برای زنان جامعه برشمرد.

وی تاکید کرد: حضرت زهرا(س) یک بانوی به تمام معنا در حیطه وظیفه شناسی، ولایتمداری و دفاع از ارزش‌ها و پاسداری از حریم ولایت بود بنابراین زنان جامعه ما نیز باید حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار داده و این گونه در جامعه حضور پیدا کنند.

وی در ادامه به نامه مقام معظم رهبری در آغاز چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جوانان در این بیانیه مورد تاکید بوده و باید در عرصه مقاومت در برابر نفوذ استکبار میدان داری کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی افزود: جوانان کشور خصوصیت ‌های نشاط، خلاقیت، روحیه انقلابی و جهادی  را دارند و امور کشور باید به دست جوانان مؤمن انقلابی داده شود .

وی ادامه داد: در کنار جوانان، افراد باتجربه می توانند نقش مشاور و هدایت آن ها را ایفا کنند و همچنین انتقال تجربیات به جوانان را داشته باشند.

یعقوبی خطاب به مدیران و مسئولان اجرایی کشور خاطرنشان کرد: مدیران به این نکته توجه داشته باشند که میدان و عرصه را برای ورود جوانان در راستای کار انقلابی و جهادی آماده کنند و در کنار این از تجربه گذشتگان و بزرگسالان نیز بهره لازم را ببرند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک