پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۱
بجنورد
۲۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ساعت ۷:۴۶

۴۲ هزار و ۵۰۰ خانوار خراسان شمالی تحت حمایت کمیته امداد هستند

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بابیان اینکه هم‌اکنون بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ خانوار نیازمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند، گفت: کمیته امداد برای تأمین هزینه‌های شب عید خانوارهای تحت حمایت، نیازمند کمک خیران نیک‌اندیش است.
 ۴۲ هزار  و 500 خانوار خراسان شمالی تحت حمایت کمیته امداد هستند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد، با اشاره به نیازسنجی انجام‌شده از وضعیت خانوارهای مددجوی تحت حمایت این نهاد، بیان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه امسال تمامی این خانوارها نیازمند ملزومات شب عید در قالب شیرینی، میوه، آجیل و همچنین سبد غذایی هستند.


وی در ادامه به سایر نیازمندی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد این استان اشاره و اضافه کرد: هم‌اکنون ۶۴۷۵ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند که ۵۶ یتیم و ۳۸۶ فرزند محسنین فاقد حامی هستند که امیدواریم به‌زودی به همت خیران تمامی نیاز این خانوارها مرتفع شود.


وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۹۹ خانوار یتیم، فاقد مسکن مناسب هستند که در این بخش بیش از ۵ میلیارد تومان بودجه برای ساخت مسکن این خانوارها نیاز است.


وی بابیان اینکه حدود هزار و ۳۰۰ بیمار خاص و صعب‌العلاج و زمین‌گیر نیز تحت حمایت این نهاد قرار دارند، تصریح کرد: چهار هزار بسته ایزی لایف،۵۰ تشک مواج و ۱۰ مورد اکسیژن ساز برای مناطق محروم نیازسنجی شده است.


وی یادآور شد: این نهاد در سرفصل‌های اشتغال، درمان، پرداخت کمک‌هزینه معیشت، خرید و ساخت و تعمیرات مسکن، پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه و ازدواج، امور فرهنگی و تحصیلی و پرداخت تسهیلات کارگشایی به مددجویان تحت حمایت خدمات ارائه می‌کند.


وی با اشاره به اینکه توفیق در ارائه خدمات بهتر به نیازمندان مستلزم همکاری و همیاری آحاد مردم نوع‌دوست است، گفت: این نهاد برای یاری‌رساندن به اقشار محروم جامعه، طرح‌های متنوعی را در جهت فقرزدایی و فراهم نمودن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان با رویکرد اعتمادسازی به مرحله اجرا درآورده است.


شایسته ذکر است: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی از طریق شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* با کد ۰۵۸ به محرومان کمیته امداد اهدا کنند، همچنین از طریق شماره‌حساب ۰۱۱۱۷۰۸۶۲۰۰۰۱ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۲۷۵۱ و یا با مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir کمک‌های خود را به مددجویان این نهاد اهدا کنند.


انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک