چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰/۱۵/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۲۳:۱۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۲۳:۰۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ساعت ۱۳:۱۳

دستور وزیر راه برای مقابله با بازار سیاه فروش بلیت اتوبوس

وزیر راه و شهرسازی ضمن صدور دستور مقابله با بازار سیاه فروش بلیت اتوبوس در ایام نوروز، اعلام کرد که فروش بلیت اتوبوس با افزایش بیش از ٢٠ درصد تخلف است.
دستور وزیر راه برای مقابله با بازار سیاه فروش بلیت اتوبوس,

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از ترمینال جنوب با بیان اینکه در ایام نوروز شرکت‌های تعاونی مسافری مجاز هستند حداکثر ۲۰ درصد قیمت بلیت اتوبوس را افزایش دهند، اظهار کرد: در صورت مشاهده هرگونه افزایش بیش از ٢٠ درصدی قیمت اتوبوس مسافران حتماً می‌توانند اتفاق مربوطه را گزارش کنند که قطعاً به آن رسیدگی می‌شود.

وی همچنین به متولیان رئیس سازمان راهداری و متولیان پایانه مسافری دستور داد با نظارت جدی بر روند فروش بلیت‌ها و خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران حداقل ۱۰ بارزس را در ترمینال مستقر کنند و علاوه بر این نظارت و معاینه فنی اتوبوس‌ها و نحوه خدمات رسانی به مسافران را کنترل کنند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص حق بیمه کارگران و حقوق آنها از محل سازمان تأمین اجتماعی، گفت: طی هماهنگی با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در فروردین ۱۳۹۸ جلسه‌ای در خصوص بیمه تأمین اجتماعی رانندگان و بیمه تکمیلی آنان برگزار خواهد شد تا روند کار مشخص شود.

اعتراض مسافران به دلیل بالا بودن قیمت‌ها و تأخیرهای پروازی

گفتنی است اسلامی امروز پس از بازدید از ایستگاه مترو راه آهن، به پایانه مسافری جنوب رفت و از بخش‌های مختلف ایستگاه راه آهن و پایانه مسافری جنوب بازدید کرد و از مشکلات مسافران در گفت‌وگو با آنها مطلع شد، همچنین وی امروز همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز به پایانه‌های فرودگاه مهرآباد رفته و از روند بلیت فروشی‌ها و ارائه خدمت به مسافران بازدید کرد، اما با موجی از اعتراض برخی مسافران مواجه شد.

مسافران پروازی با انتقاد از قیمت بالای بلیت‌های شرکت‌های هواپیمایی همزمان با نزدیک شدن ایام نوروز نسبت به تأخیر پروازها نیز به شدت اعتراض داشتند و از وزیر راه و شهرسازی درخواست کردند که نسبت به تغییر شرایط موجود و تعدیل نرخ بلیت‌ها و کاهش مدت زمان تأخیر پروازها هر چه سریع‌تر اقدام کند.

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک