پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۱
بجنورد
۲۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ساعت ۱۳:۲۰
با درخواست مدیریت بحران استان گلستان؛

سپاه پاسداران در خط مقدم کمک رسانی به مردم و بازگشایی محور خوش ییلاق

با در خواست مدیریت بحران استان گلستان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجهیزات نظامی ، لجستیکی و نیروی انسانی بسیج را به یاری گرفتار شدگان در مسیر خوش ییلاق فرستاد.
سپاه پاسداران در خط مقدم کمک رسانی به مردم و بازگشایی محور خوش ییلاق,

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیترآزاد، با توجه به شدت بارشها، ریزش کوه و رانش زمین در محور خوش ییلاق، راه ارتباطی مسیر آزادشهر به شاهرود بسته شده و تعدادی از هموطنان ما در آن گرفتار شده اند.در همین خصوص مدیریت بحران استان گلستان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواست کمک کرد.

سپاه گلستان نیز بلافاصله با ابلاغ فرمانده سپاه نینوا وارد عمل شد و نیروی انسانی و تجهیزات لجستیکی خود را برای کمک اعزام نموده است.

 در همین رابطه بولدزر تیپ ۴۵ مهندسی جوادالائمه، لودر تیپ یکم سپاه نینوا و نفربر یگان مستقل عمار یاسر گنبد کاووس سپاه به یاری راهداری و مدیریت بحران آزادشهر شتافتند.

همچنین ناحیه مقاومت سپاه آزادشهر از همان دقایق اولیه با فرخوان پرسنل و نیروهای بسیجی در منطقه حاضر و به خدمات رسانی مشغول شد.

امید است با ورود سپاه و تجهیزات لجستیکی آن، محور خوشیلاق هرچه سریعتر بازگشایی شود و گرفتار شدگان در برف و بوران نجات پیدا کنند.

q1

q2

q3

q4

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک