پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۱
بجنورد
۲۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ساعت ۷:۱
بازیگر جوان سینما و تلویزیون در گفتگو با دانا؛

فشار اقتصادی ۹۷ در زندگی بازیگران هم احساس شد/ مردم صبوری داریم، مسئولان به فکر باشند/ هیچ اصراری برای ماندن کسی که نمی تواند برای مردم کاری کند نیست

سارا منجزی بازیگر گفت: هیچ اصراری برای ماندن کسی که نمی تواند برای مردم کاری کند نیست؛ 2 سال است که مردم به شدت تحت فشار هستند و امیدوارم که در سال 98 اگر آقای روحانی نتواند شرایط را بهبود بخشد، استعفا دهد و منتظرم که این اتفاق بیافتد؛ منتظرم که در نیمه اول سال اگه شرایط مردم بهتر نشد رئیس جمهور استعفا بدهد، اگر نمی تواند بهترین کار این است که استعفا بدهد.
فشار اقتصادی 97 در زندگی بازیگران هم احساس شد/ مردم صبوری داریم، مسئولان به فکر باشند/ هیچ اصراری برای ماندن کسی که نمی تواند برای مردم کاری کند نیست,

سارا منجزی بازیگر و مجری در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال 97 در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: سال 97 پر از دردسر و گرفتاری بود، از لحاظ اقتصادی، کاری و خانوادگی برایم سالی پر از استرس بود و متاسفانه این سال را دوست نداشتم.

 

وی افزود: امسال اصلا متوجه بوی عید نشدم، حتی شور و شوق مردم را در بازار هم ندیدم و این هم برایم تاسف آور بود؛ تنها اتفاق خوبی که در سال 97 برای من افتاد این بود که خانه ام را جا به جا کردم و در طول سال لحظه شماری می کردم که سال 97 تمام شود.

 

این بازیگر جوان اظهار داشت: این فشار اقتصادی سال 97 که بر جامعه وارد شد در زندگی ما بازیگران هم کاملا احساس می شود، خود من که می خواهم از سوپرمارکت خرید کنم وقتی که قیمت ها را می بینم می گویم خدایا مردم با قیمت ها چه کار می کنند؟ ما بازیگرانی که نسبتا سطح مرفه جامعه هستیم فشار زیادی را تحمل می کنیم، آن دسته از مردم که درآمد پایینی دارند چه کار می کنند؟ واقعا زندگی کردن برای مردم سخت شده است، اولین سالی بود که به من هم فشار آمد.

وی در ادامه بیان داشت: امیدوارم مسئولینی که می توانند این روند را تغییر دهند، به فکر مردم باشند، ما مردم صبوری داریم اما باید این را هم دانست که تحملشان حدی دارد.

 

سارا منجزی در پایان گفت: فکر می کنم اگر در سال 98 آقای روحانی نتواند شرایط را تغییر دهد بهتر است که استعفا بدهد. هیچ اصراری برای ماندن کسی که نمی تواند برای مردم کاری کند نیست؛ 2 سال است که مردم به شدت تحت فشار هستند و امیدوارم که در سال 98 اگر آقای روحانی نتواند شرایط را بهبود بخشد، استعفا دهد و منتظرم که این اتفاق بیافتد؛ منتظرم که در نیمه اول سال اگه شرایط مردم بهتر نشد رئیس جمهور استعفا بدهد، اگر نمی تواند بهترین کار این است که استعفا بدهد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک